reklama

Oferta wakacyjna Klubu Sportowego Beskid Team

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.03.2019 10:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Oferta wakacyjna Klubu Sportowego Beskid Team
KS Beskid Team to zgrana drużyna dla której wypoczynek, relaks oraz dobra zabawa w czasie wolnym jest bardzo istotna. Jesteśmy pasjonatami sportu, rekreacji i dobrej zabawy. Nasi pracownicy to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego z doświadczeniem sportowym oraz pedagogicznym.

Organizacją wypoczynku w formie półkolonii letnich zimowych, kolonii letnich i zimowych dla dzieci i młodzieży zajmujemy się od wielu lat. To właśnie pasja do aktywnego spędzania czasu pozwala nam na zwiększenie hormonu szczęścia i hart sportowego ducha w każdym młodym organizmie!

OBIEKTY
Nasze wyjazdy są dobrze zaplanowane, przed każdą podróżą ośrodki wypoczynkowe są sprawdzane pod kątem właściwej dokumentacji, stanu technicznego oraz zaplecza sportowego i oczywiście gastronomicznego. Wybieramy wyłącznie takie obiekty, które oferują zakwaterowanie w pokojach lub studiach z łazienkami, wyżywienie składające się z czterech posiłków : śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Serwowane potrawy są urozmaicone o dostosowane do wieku uczestników oraz faktu podejmowania zwiększonej aktywności fizycznej.

PROGRAM
Wakacje to czas na nowe przygody. Każdego roku staramy się wybierać ciekawe i atrakcyjne miejsca w Polsce. Cena zawiera wszystkie atrakcje podane w umowie. Wypoczynek dobierany jest do wieku uczestników, najważniejsze jest dla nas bezpieczne i aktywne spędzanie czasu!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy