Oferta pracy z SM Logistic. Spedytor Transportu Krajowego – obsługa sieci handlowych

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.04.2021 20:00,

Firma transportowo – logistyczna

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spedytor Transportu Krajowego – obsługa sieci handlowych

Miejsce pracy: Wieprz k. Andrychowa ( 34-122 )

Możliwość pracy zdalnej, po kilku tygodniach wdrożenia.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku związanym z transportem

- doświadczenie w pracy na giełdach transportowych ( Trans itp ).

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywność , operatywność i zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

- obsługa klienta sieciowego

- planowanie tras

- raportowanie

Oferujemy:

- terminowe wynagrodzenie + premie za osiągnięte cele

- pracę w dużej i stabilnej firmie, działającej ponad 26 lat

- możliwości szkoleń i rozwoju kariery zawodowej.

Oferty z nagłówkiem ,, Spedytor krajowy ” prosimy kierować wyłącznie na adres elektroniczny : [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie firma SM Logistic Sp. z O. O. z siedzibą w Wieprzu, przy ul. Biała Droga 107, 34-122 Wieprz

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SM Logistic Sp. z O. O. dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

News will be here