reklama

NATURALNE I SMACZNE PROPOZYCJE NA UPALNE DNI

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.08.2019 09:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
NATURALNE I SMACZNE PROPOZYCJE NA UPALNE DNI
Mleczne napoje fermentowane ze Spółdzielni Mleczarskiej w Wieprzu: jogurt naturalny, kefir, maślanka i zsiadłe mleko doskonale smakują solo, jak i z różnego rodzaju dodatkami. Napoje te są niezwykle cennym źródłem składników pokarmowych o wysokiej wartości odżywczej, zawierają pełnowartościowe białko, a także co bardzo ważne są źródłem łatwo przyswajalnego wapnia, fosforu i potasu. Włączenie ich do codziennego menu jest prostym i skutecznym sposobem na dostarczenie organizmowi probiotyków. Co należy podkreślić - do naszych wyrobów stosujemy tylko naturalne dodatki, przede wszystkim wyselekcjonowane żywe kultury bakterii. Dzięki temu, a także dzięki tradycyjnym procesom technologicznym uzyskujemy produkty o naturalnych walorach smakowych i zdrowotnych.


Jogurtowi od wieków przypisuje się zdolności odradzające i uzdrawiające. Może być doskonałym składnikiem zdrowego śniadania lub deseru, lekkim dodatkiem do zup lub sosów.
Kefir reguluje procesy przemiany materii, świetnie gasi pragnienie i orzeźwia. Doskonale smakuje solo, jak również z dodatkami zmiksowanych owoców sezonowych lub na słono jako dodatek do dań obiadowych.


Maślanka charakteryzuje się przyjemnym i orzeźwiającym smakiem Podobnie jak kefir można spożywać ją zarówno z różnego rodzaju dodatkami jak i samodzielnie.Zsiadłe mleko zalecane jest osobom z zaburzeniami układu pokarmowego i rekonwalescentom. Podane z młodymi ziemniakami, plackami czy naleśnikami, to tylko niektóre propozycje wykorzystania napoju, które pamiętamy z dzieciństwa.Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą i katalogiem produktów.

Nasze wyroby dostępne są w wielu sklepach Małopolski i Śląska.

Zapraszamy również do sklepu firmowego w Wieprzu
od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:30
sobota w godz. 7:00 – 13:00

U NAS ZAWSZE ŚWIEŻE PRODUKTY
W PROMOCYJNYCH CENACH!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy