reklama

Łukasz Kmita: konkrety, a nie obietnice

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.10.2023 10:38,
Publikacja KW Prawo i Sprawiedliwość.
Łukasz Kmita: konkrety, a nie obietnice

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Wadowickiego

Jako Wojewoda Małopolski wspólnie z Rządem Prawa i Sprawiedliwości dbam o bezpieczny rozwój naszego regionu. Ziemia Wadowicka jest mi szczególnie bliska – mam tu wielu przyjaciół i znajomych. Będąc wojewodą uczestniczyłem w prawie 70 wydarzeniach i spotkaniach w naszym regionie. Dlatego mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć: jestem zawsze z Wami – nie tylko przed wyborami.

W tej kadencji Sejmu za pośrednictwem wojewody do samorządów w Małopolsce trafiły rekordowe środki na inwestycje, m.in. na modernizacje dróg, budowę obiektów szkolnych, sportowych i rekreacyjnych, rozwój OSP i Kół Gospodyń Wiejskich. Przekazaliśmy także dziesiątki milionów złotych na powstanie nowych wodociągów i kanalizacji. Wspólnie uruchomiliśmy dotowane ze środków rządowych połączenia autobusowe - w tym niezwykle popularną wśród mieszkańców linię Andrychów-Wadowice.

Modernizujemy infrastrukturę kolejową, aby w niedalekiej przyszłości zwiększyć liczbę pociągów uruchamianych m.in. z Andrychowa i Wadowic w kierunku Krakowa. Dzięki rządowemu wsparciu szpital w Wadowicach stał się bardziej nowoczesny i lepiej wyposażony. Niebawem zrealizujemy tu rozbudowę i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, aby pacjenci mieli lepszą diagnostykę i nie musieli czekać w kolejkach. Z Funduszu Medycznego placówka otrzymała właśnie prawie 15 mln zł. na ten cel. Dbamy również o rozwój turystyki w regionie. Lanckorona za moim pośrednictwem otrzymała od Premiera ponad 6 mln zł. na realizację prac na Zamku. W Andrychowie wreszcie zmodernizowany zostanie stadion oraz 22 mln zł. trafi do Wadowic.

To są konkrety, moje zrealizowane działania, a nie obietnice.

Już niebawem, 15 października odbędą się wybory parlamentarne. Zdecydują one o kierunku, w jakim podążać będzie nasza Ojczyzna.
Czy wybierzemy drogę dalszego rozwoju realizowanego przez obóz Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy, czy też drogę rezygnacji z istniejących programów np. 800+, 13-14 emerytury, darmowych leków dla dzieci, młodzieży i seniorów czy bezpłatnych autostrad?

Wierzę głęboko, że naszą wspólną misją i obowiązkiem jest obrona Rzeczypospolitej, dbanie o jej rozwój, poszanowanie wielowiekowej tradycji i kultury oraz walka o autorytety i wartości. Dlatego zdecydowałem się odważnie bronić dobrego imienia Świętego Jana Pawła II w czasie, gdy był on brutalnie atakowany. Bo wartości i zasady mam głęboko wyryte w sercu i stają się one drogowskazem w podejmowaniu przeze mnie decyzji.

Wierzę, że razem możemy zrobić jeszcze więcej dla Polski oraz dla powiatu wadowickiego. Dlatego 15 października jako wasz krajan z Małopolski Zachodniej proszę o Państwa głos w wyborach do Sejmu – Łukasz Kmita miejsce nr 4 na liście nr 4 (Prawo i Sprawiedliwość).

Nie zawiodę Was. Nie zawiodę Ziemi Wadowickiej i Andrychowskiej, nie zawiodę Naszej Ojczyzny!


Z wyrazami szacunku i sympatii

Łukasz KMITA

Wojewoda Małopolski

Kandydat do Sejmu RP – miejsce 4 lista PiS

PS. Jednocześnie zachęcam do poparcia kandydata do Senatu z naszego okręgu – Pana Andrzeja Pająka.


- artykuł KW Prawo i Sprawiedliwość -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy