reklama

Kawiarnia Wuzetka - wyjątkowe miejsce w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.04.2021 13:00,
Kawiarnia Wuzetka, to wyjątkowe miejsce, w które cała ekipa wkłada mnóstwo serca i pracy
Kawiarnia Wuzetka - wyjątkowe miejsce w Andrychowie
Ciasta robione są w pracowni cukierniczej na piętrze i wykonywane są z ogromną starannością. W tym miejscu, znajdziecie monoporcje - które są czymś nowym w naszej okolicy, ciasta na kawałki jak również i na zamówienie. Różnego rodzaju torty, które możecie zamówić w kawiarni osobiście lub dzwoniąc na numer pracowni lub kawiarni.

Oprócz menu na słodko, w kawiarni znajdziecie menu na słono między innymi panini, tosty czy kanapki śniadaniowe. Dodatkowym atutem tej kawiarni jest fakt, że dziewczyny stawiają na lokalność produktów i tak jest w przypadku kawy, współpracują z palarnią PROPER z Bielska Białej. Dlatego warto, spróbować i zakochać się w tej wysokiej i świetnej jakości kawie, menu na słodko jak również na słono. Warto wspomnieć, że menu zmienia się tutaj wraz z sezonowością a codziennie można znaleźć coś nowego.

Kawiarnia Wuzetka jest stosunkowo nowym miejscu, otwartym we wrześniu 2020 roku. Lokalizacja kawiarni, zaczyna robić się obiecująca poprzez otwarcie marketu budowlanego Mrówka, który znajduje się tuż obok. Dodatkową atrakcją kawiarni Wuzetka jest ogromny park rozrywki - Fantazja, który znajduje się za ścianą kawiarni i mamy nadzieję już na dniach będzie miał swoje wielkie otwarcie!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia tego miejsca - bo naprawdę warto!

Kawiarnia Wuzetka,
ul. Krakowska 140, Andrychów
www.pracowniawuzetka.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy