reklama

Imprezy okolicznościowe i koryta mięsne na każdą kieszeń!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.08.2023 07:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
.
Imprezy okolicznościowe i koryta mięsne na każdą kieszeń!
Od lat budujemy swoje doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych oraz cateringu imprezowym. Przeżywamy z Wami zarówno radosne jak i smutne chwile.
Zapoznajcie się z naszą ofertą!

Lokal Nad Basenem posiada cztery (w sezonie letnim trzy) odremontowane sale mogące pomieścić do 120 gości. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu noclegi dla gości
przyjezdnych. Na te wyjątkowe okazje menu tworzymy wspólnie, wybierając najlepsze dla Was opcje.

Nasza kuchnia to przede wszystkim tradycyjne, polskie potrawy z nutą nowoczesności. Wciąż doskonalimy i poszerzamy tę ofertę! Służymy doświadczeniem i pomocą na każdym etapie organizacji imprezy.

ORGANIZUJEMY:
- chrzty
- komunie
- urodziny
- rocznice i jubileusze
- przyjęcia weselne
- spotkania biznesowe
- imprezy firmowe
- spotkania po latach
- stypyOrganizujesz imprezę w domu? Również możemy pomóc! Nasz catering koryt mięsnych i przystawek świetnie zda egzamin na Twoim stole. Nasz oferta jest wciąż poszerzana i udoskonalana... Jesteś fanem grilla? Mamy koryto grillowe, a może chcesz się poczuć jak u cioci na imieninach? Wybierz koryto PRL!

Oczywiście czeka na Was również koryto tradycyjne. Wybór należy do Ciebie! Brak czasu i pomysłu na zimną płytę i przystawki? Tym również się zajmiemy!
Po więcej zapraszamy na naszego facebooka: www.facebook.com/nadbasenem
lub do kontaktu telefonicznego: 575 270 201


- Artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy