reklama
reklama

Gdzie tradycja spotyka się najwyższą jakością!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.01.2024 10:25,
Villa & Gospoda Krakowska w Kobiernicach.
Gdzie tradycja spotyka się najwyższą jakością!
Kto pamięta słynną karczmę „Nowy Rzym” w Kobiernicach? Dziś to już historia! Obiekt został rozbudowany i odnowiony a restauracja zmieniła nazwę na „Gospoda Krakowska”. W lipcu 2022 po kilkuletniej przebudowie oddano do użytku część noclegową i obiekt ostatecznie nosi nazwę „Villa & Gospoda Krakowska” .

Dziś w Villi do dyspozycji Gości przeznaczonych jest 21 nowoczesnych, klimatyzowanych, komfortowo urządzonych pokoi, przestronne lobby oraz sala konferencyjna. Właściciele postawili na nowoczesność i wyposażyli obiekt w system automatycznego zameldowania, co spotyka się z ogromnym zachwytem Gości hotelowych. Turyści chwaloną również nieskazitelną czystość obiektu i przepyszne śniadania.

Gospoda to dwie sale restauracyjne i ogromny przeszklony taras z pięknym widokiem na góry. Restauracja specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak chrzciny, wesela, jubileusze, komunie, stypy oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Gospoda jest również idealnym miejscem na spotkanie rodzinne, a w menu posiada pozycje dedykowane najmłodszym Gościom.

Na malutkich smakoszy czeka kącik zabaw oraz plac zabaw. Obiekt cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród Gości hotelowych oraz restauracyjnych, którzy zakochali się w gospodowych pierogach wyrabianych na miejscu. Miejsce to stało się bardzo przyjazne dla mieszkańców Kobiernic i okolic. W grudniu Villa & Gospoda Krakowska z okazji Mikołajków obdarowała sąsiadów pierogami.

Zbliżający się Dzień Babci i Dziadka będzie świetną okazją aby odwiedzić Gospodę i spędzić czas z najbliższymi. Restauracja angażuje się również w społeczne akcje dobroczynne i z tej okazji zaprosiła wolontariuszy WOŚP na rozgrzewającą herbatkę i ciastko, niedługo też pojawi się coś dla zakochanych czyli „Walentynki w Villa & Gospoda Krakowska”.

O wszystkich akcjach tematycznych obiekt informuje na swoim Facebooku oraz Instagramie.

- artykuł sponsorowany -reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy