reklama

Firma Tema Komputer. Oferta Pracy: Programista PHP Web Developer / Magento Developer

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.05.2021 07:15,
OGŁOSZENIE.
Firma Tema Komputer. Oferta Pracy: Programista PHP Web Developer / Magento Developer


Firma Tema Komputer Sp. z o.o. zajmująca się kompleksową realizacją projektów informatycznych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Programista PHP Web Developer / Magento Developer

Wymagania:

 • Dobra znajomość HTML5, JavaScript, CSS, jQuery, RWD.

 • Dobra znajomość PHP.

 • Znajomość bazy danych MySQL.

 • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowymi atutami będą:

 • Umiejętności związane z konfiguracją i modyfikacją Magento.

 • Znajomość zagadnień związanych z e-commerce i SEO.

 • Umiejętność tworzenia (w .NET Core) i wykorzystania (w PHP) REST API.

 • Znajomość systemów Linux i serwera HTTP Apache lub nginx.

 • Znajomość systemu kontroli wersji git.

Oferujemy:

 • Pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami.

 • Pracę w dynamicznym zespole.

 • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

 • Zatrudnienie na umowę o pracę.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na e-mail: [email protected].

Interesuje nas tylko i wyłącznie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.


Dane kontaktowe:

Tema Komputer Sp. z o.o.

34-120 Andrychów, ul. Jana Kilińskiego 8 c

tel. 33 870-44-60

e-mail: [email protected]

www.tema.com.pl


Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tema Komputer Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Tema Komputer Sp. z o.o. informuje:


 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tema Komputer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy Jana Kilińskiego 8c, w Andrychowie

(kod pocztowy: 34-120), tel. 33 870-44-60, adres email: [email protected].

 1. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: [email protected].

 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji.

 3. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane/udostępniane jakimkolwiek organizacjom, podmiotom trzecim jak również do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa upoważnione przez Administratora.

 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych, które dotyczą Pani/Pana osoby narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy