reklama

Depilacja laserowa w Salonie kosmetyczny Kosmetologia Face & Body w Andrychowie. PROMOCJA

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.06.2022 14:22,
Aby na wakacjach czuć się komfortowo, warto wziąć pod uwagę wykonanie depilacji laserowej.
Depilacja laserowa w Salonie kosmetyczny Kosmetologia Face & Body w Andrychowie. PROMOCJA

- W celu zapewnienia bezpieczeństwa wykonujemy ją latem tylko na obszarze bikini i pach - mówi Aneta Najbor z Salonu Kosmetycznego Kosmetologia Face & Body, w którym właśnie rozpoczyna się promocja -20% na zabieg depilacji na wspomnianych obszarach(pachy, bikini).

Czym jest depilacja laserowa?

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są medycznym laserem, którego jakość potwierdzona jest certyfikatem FDA (wydawanym przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków). Terapia laserowa jest całkowicie bezpieczna, a jej skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi.

Laser Forma-TK, czyli nasz lider…

Laser posiada głowicę, która służy do chłodzenia skóry przed, podczas i po leczeniu. Sprawia, że zabieg jest bezbolesny i nie powoduje podrażnień skóry. Jest wyposażony także w dużą głowicę zabiegowa (krótszy czas zabiegu).

Dodatkowo ma:

  • miernik melaniny, który bada zawartości melaniny w skórze, co gwarantuje ustawienie parametrów najskuteczniejszych dla danego fototypu skóry i jednocześnie najbezpieczniejszych,

  • tryb ciągły pracy,

  • możliwość depilacji osób o ciemnej karnacji (fototyp 4 i 5).

Jakie są wskazania do zabiegu?

  • Nadmierne owłosienie ciała,

  • Stany zapalne mieszków włosowych,

  • Tendencja do wrastania włosów,

  • Podrażnienie skóry po tradycyjnych metodach depilacji,

  • Hirsutyzm.

Promocja trwa od 23 czerwca do 14 lipca!

Salon Kosmetologia Face & Body oferuje także inne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych oraz prowadzi sprzedaż internetową kosmetyków.


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body

Andrychów, ul. Rynek 21

tel. 696 986 655

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy