reklama
reklama

Dariusz Gawęda - kandydat na burmistrza gminy Kęty

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.04.2024 12:20,
-materiał wyborczy KW PiS -
Dariusz Gawęda - kandydat na burmistrza gminy Kęty

Nazywam się Dariusz Gawęda. Jestem absolwentem Akademii Pedagogicznej w Krakowie na wydziale politologii. Ukończyłem również studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu z zakresu bankowości. Zdobyłem również tytuł MBA, dzięki czemu posiadam szerokie kompetencje w temacie szeroko rozumianej wiedzy z zakresu zarządzania.

Przez lata mogliście mnie Państwo spotkać w Banku Spółdzielczym w Kętach gdzie rozpoczynałem swoją poważną karierę zawodową. W kolejnych latach kierowałem placówką terenową KRUS w Wadowicach. Obecnie pracuję jako zastępca dyrektora Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego gdzie odpowiadam za inwestycje i współpracę z NGO. Na aktualnie sprawowanym stanowisku nadzorowałem wiele inwestycji zakończonych sukcesem, a w ostatnim czasie pod moim kierownictwem oddano do użytku kilka obiektów za kwotę ponad 100 milionów złotych.

Jako aktywny społecznik i samorządowiec przez ostatnie 4 kadencje zasiadałem jako radny zarówno w radzie miejskiej w Kętach jak i w radzie powiatu w Oświęcimiu.

Moje bogate doświadczenie zawodowe i samorządowe jest gwarancją skutecznego zarządzania gminą Kęty, wykorzystania potencjału pracowników urzędu oraz uczciwej pracy na rzecz organizacji pozarządowych i wszystkich mieszkańców.

Priorytetowe zadania dla gminy Kęty, które możemy zrealizować dzięki wspólnej, uczciwej pracy:

  • racjonalne zarządzanie budżetem połączone z pozyskiwaniem środków zewnętrznych, w celu zmniejszenia ogromnego zadłużenia gminy,

  • poprawa fatalnego stanu infrastruktury drogowej wraz z budową ciągów pieszo-rowerowych i oświetleniem,

  • stworzenie strefy aktywności gospodarczej, która będzie kluczowa dla rozwoju gminy,

  • zwiększenie ilości miejsc w żłobkach i przedszkolach, dostosowanie do standardów XXI wieku placówek wychowawczych poprzez remonty, a gdzie to konieczne rozbudowę,

  • rozwój bazy sportowej zarówno klubów sportowych jak i miejsc dla sportu amatorskiego i rekreacji.

I tura wyborów pokazała, że prawie 60% mieszkańców gminy Kęty chce zmian. Również ilość kandydatek i kandydatów na stanowisko burmistrza nigdy nie była tak znaczna. Warto podkreślić, że wiele punktów programowych wszystkich opozycyjnych komitetów było zbieżnych. Jasno pokazuje to błędy i zaniedbania obecnej władzy, które widoczne są dla wszystkich gołym okiem.

21 kwietnia idźmy wspólnie do wyborów. Spełniając obywatelski obowiązek, możemy skierować gminę Kęty na drogę rozwoju, dialogu, rozsądku i uczciwej pracy na rzecz mieszkańców.

Zmieńmy szefa na prawdziwego lidera!

Proszę o Państwa głos.

Dariusz Gawęda.- materiał wyborczy KW PiS

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy