reklama
reklama

Atak Nożownika z Zagórnika! Ostatni na liście, pierwszy w działaniu!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.03.2024 14:46,
Materiał wyborczy KWW Beata Smolec.
Atak Nożownika z Zagórnika!  Ostatni na liście, pierwszy w działaniu!

Witam wszystkich!

Nazywam się Daniel Pabiś vel NOŻOWNIK, jestem przedsiębiorcą produkującym noże (klienci to głównie militaryści, fascynaci i wojsko) oraz kandydatem na radnego Rady Miejskiej z ostatniego miejsca (7) w okręgu IV.

Motywacja oparta na nieustającej chęci działania, sprawiła że postanowiłem zawalczyć o Państwa głosy. W mojej ocenie, dotychczasowe dokonania, kończącej właśnie swoją kadencję, Rady Miejskiej, uważam za niewystarczające a wręcz szkodliwe. Wygenerowane przez tę ekipę zadłużenie, nie pozwala na obiecywanie wyborcom "Złotych gór", ale jeśli szukacie radnego, który będzie działał w interesie mieszkańców, to moja skromna osoba jest w stanie zaspokoić Wasze oczekiwania. Jako prowadzący działalność gospodarczą (będącą jednocześnie moją pasją) w branży specjalistycznej, doskonale rozumiem potrzeby społeczeństwa a wykonując ją, tworzę rozwiązania optymalne i przyjazne dla wszystkich.

Pracowitość, cecha wyniesiona z domu i zahartowana na gospodarstwie rolnym i w lesie sprawiła, że żadne życiowe wyzwanie nie jest mi straszne, zaś wpojony szacunek do pracy ludzkich rąk, kłóci się przyzwoleniem na jakiekolwiek marnotrawstwo.

Dlatego też optował będę za likwidacją straży miejskiej, będę szukał oszczędności w instytucjach i spółkach gminnych.

Będę postulował za: zwiększeniem budżetu dla Sołectw, szkoleniami strzeleckimi dla młodzieży, budową strzelnicy małokalibrowej (a w przyszłości–długodystansowej), likwidacją mocno nierentownych połączeń autobusowych.

Mając świadomość ogromnych kosztów związanych z wdrożeniem tylko niektórych moich pomysłów, deklaruje się wspomóc ich realizację kwotą uzyskaną tytułem diety radnego.

To od Państwa zależy na kogo oddacie swój głos, ale już teraz, przed wyborami, zanim oficjalnie ogłoszą rezultaty, możecie kierować do mnie pytania i sprawy, które uważacie za ważne. Jeżeli są zagadnienia i problemy w Waszej okolicy, a macie wrażenie, że radny nie przywiązuje do nich należytej uwagi lub sobie z nimi nie radzi, skontaktujcie się ze mną. Chętnie się spotkam i porozmawiam, aby wspólnie i w porozumieniu, wypracować jak najlepsze rozwiązanie.

Mój adres e-mail: [email protected]

Jakość i solidność to moja wizytówka, którą wypracowuje od 13 roku życia.

Więc kiedy kolejnym razem, zobaczysz w lokalnych mediach nagłówek: "Nożownik w akcji" to zastanów się głęboko czy jest to opis zdarzenia kryminalnego czy może moja kolejna interwencja w istotnych sprawach społecznych...

STARTUJĘ NA STANOWISKO RADNEGO DO RADY MIEJSKIEJ W ANDRYCHOWIE.

OKRĘG 4 MIEJSCE 7

- materiał wyborczy KWW Beata Smolecreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy