Wydział komunikacji nowy, ale kolejki po staremu

, Wiadomości, 12.07.2018 16:55, PG
Wszystko pięknie, gdyby nie to czekanie....
Wydział komunikacji nowy, ale kolejki po staremu

Zarejestrowanie samochodu w Wydziale Komunikacji i Transportu w Andrychowie to nie lada wyzwanie. Nie dość, że trzeba się zapisywać na dany termin, to jeszcze czas oczekiwania to około 2-3 tygodnie! W tym momencie można się zapisać na początek sierpnia. Jak informują pracownicy można też przyjść bardzo wcześnie rano i czekać w kolejce. Sama procedura trwa około 20 minut.

Niewiele pomogła zmiana siedziby wydziału, która miała miejsce w marcu ubiegłego roku. Fakt, że warunki są lepsze, ale długość oczekiwania niewiele mniejsza.

Podobnie jest w tym samym wydziale w Wadowicach (Andrychów jest referatem zamiejscowym powiatowego wydziału), z tym że w Wadowicach terminy są krótsze.

Całkowicie inna sytuacja ma się w Kętach, gdzie nie ma zapisów, tylko przychodzi się do wydziału i na miejscu rejestruje pojazd lub wymienia dokumenty.

Sytuację w Andrychowie może poprawić chyba tylko zwiększenie zatrudnienia w wydziale, a leży to już w kompetencji władz Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ababa, 13.07.2018 06:59

Zmiana miejsca nic nie da, jak ludzie ci sami. Dziwię się na jakiej podstawie te zapisy, i nikt wcześniej nie dał znać odpowiednim jednostkom kontrolnym o takim procederze... Ludzie w Andrychowie bardzo spokojni są z tego wniosek i wyrozumiali bardzo.....