Mikołaj w kuli sferycznej

, Wiadomości, 28.12.2015 08:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
W ostatni przedświąteczny weekend członkowie Stowarzyszenia Aktywnych Polaków zorganizowali mikołajki dla potrzebujących dzieci z ubogich rodzin.
Mikołaj w kuli sferycznej

Akcja charytatywna nie odbyłaby się gdyby nie pomoc firm-darczyńców, które bez zbędnego zastanowienia podzieliły się swoimi dobrami.

 

GARDEN SPACE udostępnił swoją nietypową  „kulę sferyczną” w Bielsku-Białej. W tym celu przygotowano specjalny „Domek Mikołaja” wypełniony po brzegi prezentami. Rzeźby w Lodzie zaprezentował Pan Adam Pieśniewski "Ostre Cięcie", a  MSH WIZAN z Andrychowa oraz Cukiernia "Endorfinka"ufundowała słodkości na stołach.

 

Sam Mikołaj przybliżył dzieciom swoją historię, a dzieci miały okazję do wspólnej zabawy z animatorami. Następnie śnieżynki z dziećmi przygotowywały ozdoby świąteczne. Wolontariusze ze Stowarzyszenia Aktywnych Polaków pozyskali maskotki, łakocie i największy prezent od Prezesa Garden Space – zdalnie sterowany helikopter, który po akcji został przekazany wraz z pozostałymi prezentami do Świetlicy Środowiskowej gdzie będzie służył rotacyjnie jako super gadżet między świetlicami.

 

 

Herbata, kiełbaski z grilla i świetna atmosfera spowodowały uśmiech dzieci, a to jeden z celów jaki sobie postawiło Stowarzyszenie. Ta forma partnerstwa Publiczno-Prywatnego, gdzie społecznicy koordynują przekazywanie darów z sektora prywatnego do ludzi naprawdę potrzebujących sprawdziła się wyśmienicie, dlatego członkowie stowarzyszenia już zapowiadają kolejne akcje."

 

info: Michał Guzdek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy