Dziwna sytuacja. W środku nocy mężczyzna szedł ulicą w samej bieliźnie...

, Wiadomości, 18.03.2016 10:40, (red)
Mężczyzna szedł ulicą w samej bieliźnie, zareagowała osoba postronna i policjanci.
Dziwna sytuacja. W środku nocy mężczyzna szedł ulicą w samej bieliźnie...

 

Zator. Mężczyzna szedł ulicą w samej bieliźnie, zareagowała osoba postronna i policjanci.
W nocy z 17/18 marca 2016 policjanci z zatorskiego komisariatu Policji interweniowali w związku ze zgłoszeniem mieszkańca Zatora, który jadąc ulicą Parkową w Zatorze zauważył mężczyznę idącego poboczem w samych spodenkach.
Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce gdzie odnaleźli mężczyznę, którym okazał się – 37 - letni mieszkaniec Krakowa. W pobliżu miejsca znajdował się mężczyzna znaleziono jego ubranie oprócz butów. Mężczyzna został przewieziony do ogrzewalni, gdzie otrzymał obuwie. Został również przebadany przez lekarza, który nie stwierdził u niego żadnych obrażeń ciała.  W trakcie czynności policjanci próbowali ustalić okoliczności zdarzenia jednakże mężczyzna odmówił ich podania, jak również zaprzeczył, aby doszło do jakiegokolwiek przestępstwa na jego szkodę. 

W nocy z 17/18 marca policjanci z zatorskiego komisariatu Policji interweniowali w związku ze zgłoszeniem mieszkańca Zatora, który jadąc ulicą Parkową w Zatorze zauważył mężczyznę idącego poboczem w samych spodenkach.

 

- Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce gdzie odnaleźli mężczyznę, którym okazał się – 37 - letni mieszkaniec Krakowa. W pobliżu miejsca znajdował się mężczyzna znaleziono jego ubranie oprócz butów. Mężczyzna został przewieziony do ogrzewalni, gdzie otrzymał obuwie - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

 

Został również przebadany przez lekarza, który nie stwierdził u niego żadnych obrażeń ciała.  W trakcie czynności policjanci próbowali ustalić okoliczności zdarzenia jednakże mężczyzna odmówił ich podania, jak również zaprzeczył, aby doszło do jakiegokolwiek przestępstwa na jego szkodę. 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rzycon, 18.03.2016 11:35

Komentarz usunięty przez autora.

AntyPIS, 18.03.2016 10:51

może szedł do Andrychowa i szukał Strefy Ekonomicznej ?