Uwaga na Włókniarzy. Jest chaos. Trochę to jeszcze potrwa

Andrychów, Wiadomości, 07.09.2017 15:00, DK
Od kilku dni trwa remont ulicy Włókniarzy w Andrychowie.
 Uwaga na Włókniarzy. Jest chaos. Trochę to jeszcze potrwa

Koszt modernizacji ulicy Włókniarzy to 3,8 mln zł, a realizuje ją Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowo-Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc ze Spytkowic. Zaplanowano m.in. budowę drogi, ścieżek rowerowych, ścieżek dla pieszych, trawników czy wycinkę drzew.


Od kilku dni prace prowadzone są pełną parą. Wycięto już drzewa, trwa modernizacja kanalizacji. Droga na razie nie została zamknięta. Kierowcy i piesi powinni uważać.


Budowa podzielona jest na etapy. Wszystkie prace mają zostać zakończone do jesieni... 2018 roku.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomacik, 15.09.2017 06:52

Psy szczekają karawana idzie dalej.

barte, 14.09.2017 12:55

włókniarzy to droga powiatowa ale inwestycje wykonuje Urząd Miejski

abcabc, 14.09.2017 09:35

jaka propagandę. to fakty

tomasznasz, 13.09.2017 20:52

nawiasem mówiąc za żaka nie mamy więcej inwestycji tylko większą propagandę. Opłacaną propagandę która ma chyba przykryć niespełnione obietnice.

tomasznasz, 13.09.2017 20:51

U nas na wiosce powiat remontował ogromny odcinek drogi. Tomasz "podwyższę wam ceny śmieci i co mi zrobicie?" i jego rozrywkowa ekipa nic nie dołożyła. Ani złotówki. To nie wszystko. domyślcie się kto rzucał kłody pod nogi? Ekipa Tomasza czy cykliści i kosmici? Kto kłamał - abcabc we własnej osobie.

abcabc, 13.09.2017 18:38

wszyscy wiedzą że powiat dołożył niewiele

jerzymarchewka, 13.09.2017 16:30

Ty wiesz . Odpowiedz.

abcabc, 13.09.2017 16:17

odpowiedz na pytanie kto wykonuje inwestycje,kto jest inwestorem? ile dał powiat i pisowski starosta a ile miasto na ten remont? i kto w ostatnich latach zabiegał o ten remont a kto rzucał kłody pod nogi?

jerzymarchewka, 13.09.2017 15:59

No i wszystko jasne. Wpadłaś gminna urzędniczyno. Broń swego zdzicha , bo tylko to ci zostało.

abcabc, 13.09.2017 15:47

koszt remontu to prawie 4 mln kto wie ile dał powiat i pisowski starosta a ile miasto?

jerzymarchewka, 13.09.2017 15:36

Tak,tak abucu. Tym bardziej , że to droga powiatowa i inwestycja finansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Brawo pan Kaliński. Zdzisek nic nie jest w stanie zrobić sam. I co? abucu.

abcabc, 13.09.2017 15:13

Andrychów zmienia się na lepsze inwestycja za inwestycją i żadna pseudokrytyka psudoopozycji tego nie zmieni

mistral, 09.09.2017 11:05

Powtarzasz się tomacik

tomacik, 09.09.2017 07:30

Ciekawi mnie ilu z tych piszących tutaj wichrzycieli kandydował do rady miasta. Ilu z nich było na spotkaniach z radnymi czy burmistrzem. Ilu z nich nawet nie pofatygowało się na wybory. A Ilu z nich zaproponowalo jakiekolwiek zmiany dla gminy Andrychów. Ale jeczeć i krytykować to pierwsi

mistral, 08.09.2017 13:42

Wolę ten czas spędzić z rodziną niż patrzeć na tą bandę

tomacik, 08.09.2017 13:33

Ciekawi mnie ilu z tych piszących tutaj wichrzycieli kandydował do rady miasta. Ilu z nich było na spotkaniach z radnymi czy burmistrzem. Ilu z nich nawet nie pofatygowało się na wybory. A Ilu z nich zaproponowalo jakiekolwiek zmiany dla gminy Andrychów. Ale jeczeć i krytykować to pierwsi

mistral, 08.09.2017 10:23

Najlepiej zróbcie jeszcze ze dwie fontanny w rynku dla Romów i wszyscy będa zadowoleni

mistral, 08.09.2017 10:20

No główna drogę w Sułkowicach zrobili to fakt ale ciekawe ile ta droga wytrzyma... A jak było parę lat wstecz zbliżały się dożynki u Pana Brzazgacza to drogę wyremontowali ale tylko do stajni hucuł tragedia banda zlodzieji wszyscy tacy sami Pis po sld itp itd

piter315, 07.09.2017 20:37

abc może jest z magistratu ale ludzie sama tylko od was krytyka a ja uważam że coś się dzieje nawet u mnie na wiosce w Sułkowicach a wszystkich się nie uszczęśliwi chyba że tylko pis pis ..........

Zibi33, 07.09.2017 19:03

abcabc takiego lizodupa jak ty to naprawdę trudno spotkać.

jerzymarchewka, 07.09.2017 19:02

Słuchaj no abcabc ty przydupasie zdziska i zapamiętaj sobie. Jak mówi stare łacińskie przysłowie" KOŚĆ-i zostały rzucone. (alea eacta est)A inwestycji jest tyle , że na Włókniarzy już paru ludzi już sie przewróciło pod ich ciężarem. Chaos , chaos , chaos.

abcabc, 07.09.2017 18:44

widzę z pisowców szl trafia jak widzą ten ogrom inwestycji realizowanych w Andrychowie

jerzymarchewka, 07.09.2017 17:44

A na pewnej suto zakrapianej imprezie zdzisław I "donosiciel" mówił, że uwielbia zarządzanie przez chaos. Pamiętasz abcabc. Musisz. Przecież tam wtedy byłaś. No to mamy totalny chaos w gminie. Nie tylko na Włókniarzy.A zastępca zdziska okopany w biurze obgryza pazury bo sytuacja go przerosła. Nawet jego oświecimskie bery przestają działać.

mistral, 07.09.2017 16:30

A o wioskach zapomniano! w Sułkowicach na ul Sadowej droga masakra wyspany żwir po deszczu bagno! Bez obrazy ale rolnicy z wieprza maja lepszy dojazd do pól rolnych!

rafi, 07.09.2017 14:51

abcabc@ nazwisko swojego pana napisz z duzej litery,a kiedy wyburzycie kotlownie na Starowiejskiej,kamienice w Rynku i zrobicie parking obok targowiska na Przemyslowej i usuniecie durne blaszane budy pod ktorymi nikt nie handluje!!!!!?????to wasze zapowiedzi sprzed dwoch lat...