Trzecia porażka Kęczanina. MKS z kompletem zwycięstw

Sport, Wiadomości, 27.10.2012 20:00, (red)
Trzecia porażka Kęczanina w I lidze, kolejne zwycięstwo MKS Andrychów w III lidze i kolejna porażka siatkarek Skawy Wadowice. Tak grały drużyny z naszego regiony w tej kolejce.

I LIGA MĘŻCZYZN
MCKiS Energetyk Jaworzno - UMKS Kęczanin Kęty 3-0 (28-26, 27-25, 25-16)

W rozgrywkach I ligi trzeciej porażki w tym sezonie doznali siatkarze Kęczanina Kęty. W Jaworznie walczyli niezwykle ambitnie. Byli bardzo blisko zwycięstwa w dwóch pierwszych setach, ale ostatecznie na przewagę wygrywali je gospodarze.

III LIGA SIATKARZY

MKS Andrychów - Kęczanin II Kęty 3-0 (25-19, 27-25, 25-18)

Występująca w III lidze druga drużyna Kęczanina Kęty raczej w awans nie celuje. W rozegranym już w piątek meczu kęczanie zostali pokonani przez MKS Andrychów w trzech setach. MKS z kompletem punktów jest liderem III ligi.

III LIGA SIATKAREK

Skawa Wadowice - UMKS Kęczanin Kęty 0-3 (18-25, 12-25, 23-25)
Podkarpacie Bobowa - Orzeł Witkowice 3-0 (25-16, 25-10, 25-19)

IV LIGA SIATKARZY

UKS Zalew Świnna Poręba - TS Podhalański Czarny Dunajec 3-2 (25-23, 25-21, 19-25, 19-25, 15-10)

tonko, 26.10.2012 12:42

wiadomo jaki będzie wynik zwłaszcza, że nikt nikomu nie będzie chciał zrobić krzywdy, zresztą czterech byłych zawodników Kęczanina, w tym dwóch jego wychowanków gra aktualnie w pierwszej szóstce w MKS Andrychów i przestańcie pompować ten balon hasłami w stylu \"że to obowiązek\", chłopaki niech grają swoje a z pewnością łatwiej im będzie awansować