Młody Beskid już wygrywa

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 04.03.2018 20:25,
Rośnie kolejne pokolenie uzdolnionej piłkarsko młodzieży Beskidu Andrychów
Młody Beskid już wygrywa
W sobotę (03.03) w Wilkowicach został rozegrany towarzyski turniej piłki nożnej, w którym wystąpiły drużyny młodzików GLKS Wilkowice I,GLKS Wilkowice II, UKS Orlik Rajcza, Pogoń Ruda Śląska, FC Katowice oraz Beskid Andrychów.

W pierwszym meczu Beskid zmierzył się z drużyną z Katowic. Gra nie układała się jeszcze idealnie, ale mecz otwarcia dla andrychowian zakończył się zwycięstwem Beskidu 2-0.

W kolejnym meczu rywalem Beskidu była Pogoń. Podopieczni Michała Trojaka skutecznie przeciwstawili się Rudzie Śląskiej i zaliczyli drugie zwycięstwo, tym razem 4-0. Następnym rywalem była druga drużyna Wilkowic, Beskid niemal powtórzył wynik poprzedniego meczu wygrywając 4-1.

Po przerwie przyszedł czas na, jak się później okazało, najtrudniejszy mecz dla chłopaków z Andrychowa. Słabsza dyspozycja Beskidu w pierwszej części meczu z pierwszym zespołem Wilkowic spowodowała utratę bramki, a co za tym idzie dodatkowe emocje w walce o wyrównanie. Do wyrównania doszło, a cały mecz zakończył się remisem 1-1.

Ostatnim rywalem Beskidu była drużyna Rajczy - ten mecz miał rozstrzygnąć, która z obu drużyn zwycięży w całym turnieju. Rozpoczęło się od straty bramki, ta niekomfortowa sytuacja zmobilizowała jednak Beskid i udało się doprowadzić do remisu. Do tego momentu meczy był wyrównany. Druga część meczu była już pod dyktando andrychowian. Padły kolejne bramki i mecz zakończył się zwycięstwem Beskidu 4-1

Cały turniej padł łupem Beskidu, który z czterema zwycięstwami i tylko jednym remisem, z najlepszym bilansem bramkowym oraz z tytułem króla strzelców dla jednego z naszych zawodników był dziś nie do pokonania.

FC Katowice - Beskid Andrychów 0-2
Beskid Andrychów - Pogoń Ruda Śląska 4-0
Beskid Andrychów - GLKS Wilkowice II 4-1
GLKS Wilkowice - Beskid Andrychów 1-1
UKS Orlik Rajcza - Beskid Andrychów 1-4


1. Beskid Andrychów 13 15-3
2. UKS Orlik Rajcza 10 6-5
3. GLKS Wilkowice I 9 11-6
4. FC Katowice 7 6-5
5. Pogoń Ruda Śląska 3 6-13
6. GLKS Wilkowice II 0 5-16


info: Piotr Trojak

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

szpp, 05.03.2018 17:16

dlatego właśnie w Andrychowie dobrze rozwija się np, szkółka piłkarska progress

xpek, 05.03.2018 14:04

masz racje

andrej, 05.03.2018 07:42

Zal mi tych wspanialych chlopcow , czy beda w przyszlosci grac w oparach dymu z rac odpalanych bezkarnie przez kiboli andrychowskich?

pełne wyniki i terminarz ›