Andrychowianin walczy o 50 tysięcy w Bake Off - Ale Ciacho w TVP2. Jak mu poszło? [FOTO]

Region, Andrychów, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.03.2018 16:45, red
Pierwszy odcinek zaliczony.
Andrychowianin walczy o 50 tysięcy w Bake Off - Ale Ciacho w TVP2. Jak mu poszło? [FOTO]

Program Bake Off – Ale Ciacho to program typu reality show o tematyce kulinarnej emitowany w TVP2. 12 uczestników rywalizuje ze sobą przygotowując ciasta i wypieki. Ich pracę oceniają eksperci z dziedziny cukiernictwa, a co tydzień jedna osoba odpada z gry. Zwycięzca otrzymuje tytuł Króla Wypieków oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. zł.

W czwartej edycji programu bierze udział andrychowianin Jacek Stuglik – nauczyciel Zespołu Szkół ZDZ Andrychów, CKZiU, ochroniarz w agencji ochrony Legion w Andrychowie, a także miłośnik kulinarny.

Program trwa 10 tygodni, a można go oglądać w niedzielne popołudnie w TVP2. W pierwszym odcinku andrychowianin spisał się nieźle. Z pozytywnym efektem przeszedł przez dwie konkurencje - trzeba było przygotować dwa tory - i wystąpi w kolejnym etapie. Po pierwszym odcinku z dalszej rywalizacji odpadł już jeden z uczestników.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

roczynianin, 04.03.2018 19:17

bardzo pana z programu przepraszam. mój komentarz miał pójść gdzie indziej, ale przez przypadek (chciałem za szybko nadążyć za weekendową aktywnością na nibyzandrychowa) trafił tutaj. Niestety teraz nie ma możliwości usunięcia komentarza więc raz jeszcze przepraszam i życzę powodzenia!

roczynianin, 04.03.2018 19:10

Zakolandia przegina. Nazywa księdza „pajacem”, „zerem”, księży „czarną mafią”, biskupa szefem „czarnej mafii”, rzuca uwagi rodem z baru dla lumpów o tym co poniżej pasa księży ale innych poucza? Ps. oby proboszcz miał doradców. tyle nie taka całą armię jak Tomuś.

zandrychowa, 04.03.2018 18:59

Ja myślę że proboszcz ma dość doradców do wykarmienia.Całe źródełko przecież jest do wykarmienia chociażby

zandrychowa, 04.03.2018 18:58

Ja myślę że proboszcz ma dość doradców do wykarmienia.Całe źródełko przecież jest do wykarmienia chociażby

igor102, 04.03.2018 17:48

w pewnym parku rozrywki w Zatorze pobito fotografa Gazety Krakowskiej...jakoś nie mogę znaleźć informacji o tym w niezależnym ;-))) portalu...czyżby dlatego że to reklamodawca ??? w sumie gdyby proboszcz płacił to i artykulik jakiś fajny można byłoby o nim wyskrobać...pozostało jedynie kablowanie do biskupa ;-)))