Jędrne pośladki czy płaski brzuch? Wyznacz cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć! IFitt

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 03.01.2018 11:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jędrne pośladki czy płaski brzuch? Wyznacz cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć!  IFitt

Z pewnością już nie raz wyznaczałeś sobie ambitne cele i choć droga do ich osiągnięcia nie była łatwa to znasz uczucie towarzyszące wykonaniu zakładanego planu.

Ty wyznaczasz cel, a my stajemy na głowie, aby pomóc Ci go osiągnąć.

Jak powiedział Wayne Gretzky: "Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.", więc podejmij wyzwanie, zacznij działać, a jak wiesz styczeń to idealny czas, aby to zrobić!

Nowy rok, nowe cele, nowe wyzwania - spraw, aby tym razem się udało!

Idealnym miejscem do ich realizacji jest nowopowstały Klub Fitness iFitt w Andrychowie!!!

IFitt to miejsce dające alternatywę dla nudnych, samotnych treningów. Tworzymy je, ponieważ kochamy pracę z ludźmi. Nasz zespół stworzony z profesjonalistów nie pozwoli Ci się poddać, a w szerokim wachlarzu oferowanych przez nas zajęć na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Do Twojej dyspozycji jest świetnie wyposażona w nowoczesny sprzęt siłownia oraz ogromna sala fitness, na której znajdziesz kettelball’e, piłki lekarskie, skrzynie, sztangi, kółka gimnastyczne, worki bułgarskie, TRX i wiele, wiele innych.

Mamy w ofercie atrakcyjne karnety, wśród których znajdziesz ten odpowiedni dla Ciebie. Karnety zostały stworzone tak, aby każdy był w stanie rozpocząć swoją przygodę właśnie z nami.

Do każdego zakupionego karnetu dokładamy również możliwość comiesięcznego pomiaru składu ciała, w formie wydruku elektronicznego raportu, dzięki któremu będziesz mógł monitorować efekty swojej pracy na bieżąco.

Siłownia, jędrne pośladki z Asią, zumba z Anią, Step z Moniką, Crossfit z Dawidem, a może zdrowy kręgosłup z Patrykiem? Nie ważne, co wybierzesz, podejmij wyzwanie, a efekt widoczny będzie już niebawem.

Zapamiętaj słowa Napoleona Bonaparte, że "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu”, więc do dzieła!


#Zawsze i Wszędzie- Możesz Wszystko
Klub iFitt Siłownia i Fitness

Andrychów, ul. Krakowska 50

Numer telefonu: 696 458 161

www.ifitt.pl

[email protected]

Znajdż nas również na facebooku:

www.facebook.com/iFittKlubFitness


Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 6:00-22:30

Wtorek: 6:00-22:30

Środa: 6:00-22:30

Czwartek: 6:00-22:30

Piątek: 6:00-22:30

Sobota: 8:00-16:00

Niedziela: 10:00-16:00
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›