Dom Weselny Czerwona Roża. Wolne terminy na 2018 rok!

Region, Wadowice, Andrychów, Kęty, Zator, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.01.2018 14:30, PG
Niezwykłe miejsce na wesele ale też komunię, chrzciny czy studniówkę.
Dom Weselny Czerwona Roża. Wolne terminy na 2018 rok!

Wesele to wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu. Chcąc uświetnić ten dzień, szukają Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Jesteśmy przekonani, że Dom Weselny „Czerwona Róża” w Wieprzu k. Andrychowa może spełnić Wasze oczekiwania.

Komfortowa sala weselna oddana do Państwa dyspozycji w kwietniu 2011 roku została tak zaprojektowana, aby podkreślić niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowość przyjęcia weselnego. Architektura i wygląd tej sali to doskonały kompromis między nowoczesnym wzornictwem a dworskimi tradycjami. W wystroju wnętrza zwracają uwagę eleganckie, okrągłe stoły, efektowne dekoracje i nastrojowe oświetlenie.

Nasza sala jest w stanie pomieścić 150 osób, które w komfortowych warunkach będą mogły się bawić do białego rana dzięki temu, że dom weselny wyposażyliśmy w klimatyzację zapewniającą odpowiednią temperaturę nawet w najbardziej upalne dni.

Poza przyjęciami weselnymi organizujemy:

  • KOMUNIE, CHRZCINY, STUDNIÓWKI, WSZELKIE PRZYJĘCIA WYMAGAJĄCE ELEGANCKIEJ OPRAWY I PRZESTRZENI
  • MENU OPCJONALNE DO WYBORU I DO USTALENIA OSOBIŚCIE

Organizujemy również imprezy skupione wyłącznie na rozmowach przy stole i degustacji - biorąc pod uwagę taką formułę przyjęcia (nietaneczną) jesteśmy w stanie ugościć 220 osób.

Dodatkowo do dyspozycji Gości jest bezpieczna sala zabaw dla dzieci (zabawy z animatorką dziecięcą - po wcześniejszym ustaleniu) oraz mini klub dla osób palących. Wszystkie te pomieszczenia znajdują się na poziomie sali weselnej, co stanowi spore udogodnienie dla uczestników całonocnej zabawy. Dom Weselny posiada także windę, która ułatwia Gościom dostęp do sali balowej.

Dysponujemy samochodami, które mogą stanowić powóz Państwa Młodych.

Stale współpracujemy z kilkoma DJ-ami i zespołami – może to Państwu ułatwić wybór oprawy muzycznej.

Wejdź na: www.czerwonaroza.pl
Zapraszamy również do naszej restauracji STREFA przy ul. Centralnej 1 w Wieprzu.

REKLAMA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy