Darterzy z całego kraju przyjadą do Andrychowa na Puchar Polski

Region, Andrychów, Sport, Wiadomości, 23.11.2017 20:30, DK
Darterzy z całego kraju przyjadą do Andrychowa na Puchar Polski
W Andrychowie od zeszłego roku działa Andrychowska Liga Darta. Obecnie w lidze uczestniczy 6 drużyn, łącznie ok. 50 zawodników z Andrychowa, ale też z Bielska, Kleczy, Kęt i okolicznych miejscowości.

W związku z tym że Andrychowska Liga Darta rozwija się niezwykle dynamicznie, zdecydowano że 9-10 grudnia właśnie w Andrychowie odbędzie się turniej Pucharu Polski w steel dart. Zainteresowanie jest ogromne, na wydarzenie przyjadą darterzy z całego kraju. Wydarzenie odbędzie się w hali sportowej.

Aby zacząć przygodę ze steel dartem nie potrzeba wielkich nakładów finansowych. Lotki można kupić już za kilkanaście złotych. Jakością nie powalą, ale pozwolą zapoznać się z grą w darta.

Drużyny z ALD pojedynkują się w restauracji Sami Swoi, w barze U Kota, w restauracji Nad Basenem oraz w pubie Kufelek.

Zobaczcie nagranie.
Zobaczcie także film promując turniej w Andrychowie -

Organizatorzy Pucharu Polski w Andrychowie: Polska Organizacja Darta, Stowarzyszenie Małopolska Organizacja Darta, Andrychowskie Stowarzyszenie Sportowe, Andrychowska Liga Darta, UM Andrychów.

Sponsorzy Pucharu Polski w Andrychowie: MKS Andrychów, Pub restauracja Bracia, Restauracja SAMI SWOI, Restauracja & Noclegi Nad Basenem, Andoria-Mot Sp. z o.o., Solidbox Adam Gołba, Bar u Kota, OnlyDarts.com.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›