Nie żyje dziewczynka. W nocy znaleziono porzucone auto, kierowca zgłosił się na policję

Region, Na sygnale, Wiadomości, 23.11.2017 07:25, red
Na terenie powiatu wadowickiego znaleziono samochód porzucony przez mężczyznę, który w środę śmiertelnie potrącił dziewczynkę.
Nie żyje dziewczynka. W nocy znaleziono porzucone auto, kierowca zgłosił się na policję
Do wypadku doszło w środę (22.11) w Sułkowicach (powiat myślenicki)

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kobieta z 4-letnią córką została potrącona na przejściu dla pieszych przez forda mondeo. Dziewczynka odniosła poważne obrażenia, zmarła w szpitalu.

Za kierownicą samochodu siedział 23-latek z Myślenic. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, później zgłosił się na komendę policji w Myślenicach.


Samochód należący do domniemanego sprawcy został w środę w nocy odnaleziony w Skawinkach (gmina Lanckorona) w powiecie wadowickim. Strażacy pomogli wydobyć go trudno dostępnego terenu. Samochód zabezpieczyli policjanci i prokuratura, która prowadzi śledztwo w sprawie tragedii w Sułkowicach.foto: OSP Lanckorona

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy