Piękny szpital, ale pielęgniarki mało zarabiają...

, Polityka, Wiadomości, 17.12.2015 19:30, DK
W czwartek (17.12) odbyła się sesja Rady Powiatu w Wadowicach. Obrady na dłuższy czas zdominowały rozmowy na temat szpitala.
Piękny szpital, ale pielęgniarki mało zarabiają...

Przypomnijmy, że w środę (16.12) oficjalnie przekazano do użytku trzy kondygacje nowego pawilonu szpitala. 

 

ZOBACZ: Tak w Wadowicach otwierano nowy szpital

 

Kilku radnych zadawało dyrektorowi szpitala powiatowego Józefowi Budce pytania dotyczące dyżurów karetek, miejsca w szpitalu na aptekę, kuchnię, także na tematy zarobków pielęgniarek i lekarzy.

Radny Józef Łasak [na zdjęciu] mówił o niskich pensjach niektórych pracowników, m.in. pielęgniarek - Lekarze godziwie teraz zarabiają (...) Wszystkie młode pielęgniarki wyjechały za granicę - mówił radny.

 

Poruszono także problem nieuprzejmej kadry na SOR. Dyrektor przyznał, że ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym jest problem - Nikt nie chce pracować na SOR. Poszukujemy ogromną ilość lekarzy - przyznał dyrektor.

 

 

Zobacz dyskusję radnych o problemach wadowickiej lecznicy.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

szpp, 18.12.2015 09:50

tak właśnie wygląda rządzenie w starostwie i w kraju przez PIS.na podwyżki dla biednych pielęgniarek nie ma kasy ale na szukanie afer i spisków i zawłaszczanie państwa - czas jest

czytelnik_MN, 17.12.2015 23:56

Witam Pracowałem krótko na oddziale wewnętrzny II. Już na na dzień dobry byłem źle potraktowany przez przyszłe koleżanki. Musiałem się zwolnić bo niewytrzymałem psychicznie. Ponadto pacjenci były tam źle traktowani przez niemiłe pielęgniarki.

rafi, 17.12.2015 23:17

Komentarz usunięty przez autora.

kyfe, 17.12.2015 23:13

Pielęgniarki nie dostały pieniędzy które im obiecano.Za chwilę nie będzie miał kto pracować za taką jałmużnę.