Tak w Wadowicach otwierano nowy szpital

, Wiadomości, 16.12.2015 16:30, PG
To historyczny dzień. W Wadowicach przekazano do użytku nowoczesny szpitalny pawilon i przy okazji karetkę.
Tak w Wadowicach otwierano nowy szpital

Budowany od kilku lat nowy budynek szpitala jest już gotowy. Prawie... 

 

W najbliższych dniach przeniesiony zostanie tam oddział geriatryczny, dział rehabilitacji, oddział chirurgii ogólnej i chirurgii urazowej, które obecnie znajdują się starym budynku przy ul. Karmelickiej. Na budowę i zakup sprzętu na trzy kondygnacje szpitala wydano ok. 54 mln zł.  Do zagospodarowania są jeszcze dwa piętra: oddział położnictwa i neonatologii z blokiem porodowym  z salą do cesarskich cięć.

 

W środę (16.12) przekazano również do użytku nową karetkę. Kosztowała 340 tys. zł

 

Jak wygląda nowy szpital, jak jest wyposażony? Co stanie się ze starym szpitalnym budynkiem? Zobaczcie w naszym materiale.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 17.12.2015 07:16

BRAWO ! Czy nowi lekarze (czytaj --> bardziej ludzcy, traktujący pacjenta jak człowieka a nie zło konieczne) też są w gratisie do karetki ;-) ?

barte, 16.12.2015 20:32

Również dostrzegam tutaj pewniej nietakt.Zerkjnijcie na ten filmik i na minę księdza jak starosta z pisu przecina wstęgę a ksiądz z zazdrości patrzy że on też by chciał dostać nożyczki

azquit, 16.12.2015 20:17

Komentarz usunięty przez autora.

asquit, 16.12.2015 18:17

starosta ma przerąbane.księdza nie dopuścili do przecięcia wstęgi