Dzisiaj jest 26 września 2017, Imieniny: Cypriana, Justyny, ŁucjiAndrychów, Wydarzenia, (red) - 04.01.2017 08:20

Wypadek na Górskiej. Trzy osoby poszkodowane

Trzy osoby ranne po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką.

Wypadek na Górskiej. Trzy osoby poszkodowane

 

Do wypadku doszło w środę (4.01) rano w Wieprzu na ulicy Górskiej. Wstępnie wiadomo, że trzy kobiety podróżujące samochodem osobowym zostały poszkodowane.

 

Na miejscu działania ratownicze prowadzą zespoły ratownictwa medycznego, strażacy z JRG Andrychów i OSP Wieprz oraz policja, która ustala przyczyny tego wypadku. 

 

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca Hondą nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym Scania - informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik wadowickiej policji.

 

Strażacy i policjanci apelują o ostrożną jazdę. Na drogach jest sporo śniegu, łatwo wpaść w poślizg. Niestety, w ostatnich dniach wypadków i kolizji jest bardzo dużo.

 

 

 

 

 

Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Naszą Klasę! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Pinger! Dodaj na Google+!     |     Wyślij link

Zobacz także

Dodaj komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się teraz!

Komentarze

Brak komentarzy!