Zatrzymani w samochodzie z narkotykami

, Na sygnale, Wiadomości, 15.02.2019 11:30, red
Kolejna wpadka z narkotykami.
Zatrzymani w samochodzie z narkotykami
Na początku tygodnia w godzinach wieczornych w Suchej Beskidzkiej, przejeżdżający ulicą Mickiewicza patrol policji zauważył, jak na widok radiowozu, grupa młodych mężczyzn stojących na parkingu przy jednym z pojazdów, zaczyna bardzo szybko wsiadać do samochodu.

- To zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy podjechali na parking i podjęli się wylegitymowania mężczyzn siedzących w pojeździe. Jak się okazało, słuszne były ich podejrzenia, gdyż przy dwóch z piątki młodych chłopaków, policjanci ujawnili kilkanaście gramów środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminy, a jeden z nich miał jeszcze przy sobie wagę i młynek. 20- latek i 21- latek /obaj w terenu gminy Maków Podhalański/ zostali zatrzymani, a podczas przeszukania mieszkania jednego z nich policjanci ujawnili również niewielką ilość marihuany - informuje policja.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, do których się przyznali. Wczoraj podczas przesłuchania poddali się dobrowolnie karze zaproponowanej przez prokuratora, w tym; karze pozbawienia wolności w zawieszeniu, przepadek zatrzymanych rzeczy i dozór kuratora.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy