Weekend bez zakłóceń ciszy wyborczej, ale kolizjami

, Na sygnale, Wiadomości, 14.10.2019 13:20, PG
Policyjny przegląd zdarzeń.
Weekend bez zakłóceń ciszy wyborczej, ale kolizjami

W weekend doszło do kilku kolizji na terenie powiatu wadowickiego.

W sobotę (12.10.) policjanci zatrzymali kierowcom dwa prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w Spytkowicach i Tłuczani. Ponadto doszło do trzech kolizji.

W niedzielę (13.10.) miało miejsce pięć kolizji – w Kalwarii Zebrzydowskiej, Brodach, Wadowicach, Targanicach i Frydrychowicach .

W Targanicach na ul. Beskidzkiej kierująca samochodem opel insygnia w czasie nieprawidłowego wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z samochodem marki subaru. Kobieta została ukarana mandatem. Z kolei we Frydrychowicach kierowca volkswagena polo podczas włączania się do ruchu z parkingu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prowadzącemu samochód volkswagen golf i doszło do stłuczki.

W powiecie wadowickim nie odnotowano żadnych zakłóceń ciszy wyborczej i przestępstw związanych z wyborami.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy