Policyjna akcja na drogach. 58 mandatów za prędkość

, Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2018 10:30, red
Policyjna akcja na drogach. 58 mandatów za prędkość

We wtorek (27.11) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy realizowali na drogach naszego powiatu działania pn. „PRĘDKOŚĆ”. Głównym celem tej akcji jest zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

- Policjanci sprawdzali także trzeźwość, stan techniczny pojazdu, obowiązkowe wyposażenie i sposób przewożenia dzieci. Mundurowi wykorzystywali ręczne mierniki prędkości i wideorejestrator. Zatrzymali do kontroli 70 kierowców, z których aż 58 przekroczyło dozwoloną prędkość. W działania zaangażowanych było 18 funkcjonariuszy - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, wadowiccy policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

miastoandrychow, 02.12.2018 17:23

Brawo policja, jak najwięcej kontroli, życie ludzie jest najważniejsze !

Keson, 29.11.2018 03:59

PIS kupił sobie policje podwyżką teraz to dopiero bedzie przechlapane :(

zandrychowa, 28.11.2018 12:07

Strajkowali to teraz muszą nadrobić ilość wypisywanych mandatów