Dziewczyny z drużyny na kartach kalendarza na 2019 roku

, Wiadomości, 27.11.2018 20:15, red
Przed końcem roku jak zwykle strażacy z jednostek OSP rozprowadzają wśród mieszkańców kalendarze. Ten z Roczyn jest nietypowy.
Dziewczyny z drużyny na kartach kalendarza na 2019 roku
Dystrybucja kalendarzy wśród mieszkańców to tradycja. Wiąże się ona także z formą wsparcia dla jednostek OSP w poszczególnych miejscowościach, które bardzo często są potrzebne przy okazji akcji ratowniczo-gaśniczych.

W tym roku OSP Roczyny, oprócz tradycyjnego kalendarza rozprowadza także innych kalendarz – prezentujący druhny z tej jednostki. Kalendarz prezentuje się okazale.

- Jest już dostępny w sprzedaży - każdą niedzielę w godz. 10.00-11.00 w Domu Strażaka oraz przy okazji tegorocznych odwiedzin strażaków w Roczyńskich domostwach – informuje na swoim profilu "Dziewczyny z drużyny" kobieca drużyna pożarnicza OSP Roczyny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy