Piąty przypadek koronawirusa w powiecie wadowickim

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 28.03.2020 09:19,
Informujemy na bieżąco.
Piąty przypadek koronawirusa w powiecie wadowickim

W sobotę (28.03) rano poinformowano o kolejnych 47 nowych przypadkach zakażeniach w Polsce, w tym 12 z województwa małopolskiego.

W tej grupie jest 6 osób z Krakowa (1 kobieta w sile wieku, 2 młodych mężczyzn, 2 mężczyzn w sile wieku i 1 starszy mężczyzna), 3 osoby z powiatu wielickiego (starszy mężczyzna, starsza kobieta i kobieta w sile wieku) oraz po 1 osobie z powiatów: krakowskiego (mężczyzna w sile wieku), limanowskiego (starszy mężczyzna) i wadowickiego (mężczyzna w sile wieku).

8 osób z tej grupy przebywa w izolacji domowej. Pozostałe osoby są hospitalizowane.

W ostatnich dniach w powiecie wadowickim stwierdzono już 5 przypadków koronawirusa (cztery wcześniejsze w gminach Kalwaria i Brzeźnica), a w Małopolsce 105.

W sumie w Polsce jest już 1436 przypadków koronawirusa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy