Było o krok od tragedii. Dramatyczny apel policji

, Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2020 16:00,
Młody kierowca, prędkości i tak to się skończylo.
Było o krok od tragedii. Dramatyczny apel policji

Do tego zdarzenia doszło w Polance Wielkiej na ulicy Polnej.

Policjanci ustalili, że 19 – letni mieszkaniec gminy Przeciszów, kierując samochodem marki Seat stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z jezdni i dachował. W wyniku zdarzenia ani młody kierowca, ani też jego 15 – letnia siostra, podróżująca seatem, nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. W związku z powyższym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

- Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, zmniejszenie prędkości oraz uważną i rozważną jazdę, ponieważ gdy dojdzie do tragedii drogowej na zmianę stylu jazdy, żal i skruchę, może być już za późno - czytamy w informacji z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy