Nocna akcja poszukiwawcza

, Na sygnale, Wiadomości, 31.12.2018 07:10, red
W poniedziałek nad ranem strażacy i policjanci z gminy Andrychów postawieni zostali na nogi.
Nocna akcja poszukiwawcza
31 grudnia około czwartej nad ranem w Zagórniku, Sułkowicach Bolęcinie i w Rzykach uruchomione zostały strażackie syreny alarmowe. To po zgłoszeniu od policji w związku z zaginięciem 31-letniego mężczyzny.

Strażacy ochotnicy z Zagórnika, Sułkowic i Rzyk i zawodowi z JRG Andrychów przyjechali na miejsce zbiórki - w centrum Zagórnika i szykowali się do poszukiwań, ale cała akcja została odwołana. Zaginiony mężczyzna został chwilę wcześniej odnaleziony przez policjantów. Nic mu się nie stało.

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażacy zostali także wezwani do usunięcia drzewa, które runęło na drogę wojewódzką przez Przełęcz Kocierską.
foto: OSP Zagórnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy