Kradzież w Rossmannie, kolizje, pijany kierowca – tak rozpoczął się policyjny tydzień

, Na sygnale, Wiadomości, 10.07.2018 13:25, PG
Tak minął początek tygodnia w statystykach policyjnych na terenie powiatu wadowickiego.
Kradzież w Rossmannie, kolizje, pijany kierowca – tak rozpoczął się policyjny tydzień

W poniedziałek (09.07.) o godz. 11:00 na ul. Adama Wietrznego w Andrychowie doszło do kolizji. Kierująca pojazdem marki toyota wykonując manewr cofania najechała na stojący za nią pojazd marki seat. Kobieta została pouczona za to wykroczenie.

Natomiast w Wadowicach około godz. 13:20 na Alei Matki Bożej Fatimskiej w sklepie monopolowym zatrzymano sprawcę kradzieży alkoholu na kwotę 24 zł. Towar został odzyskany i przekazany do dalszej sprzedaży. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Przed 17:00 w Barwałdzie Górnym doszło do kolejnej kolizji. Kierująca pojazdem fiat w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki suzuki, kierowanym również przez kobietę, który wykonywał manewr wyprzedzania. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Sprawczyni została pouczona.

W Andrychowie na ul. Krakowskiej kierujący samochodem fiat seicento wykonując manewr wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego pasa ruchu samochodem volkswagen. W tym przypadku sprawca ukarany został mandatem.

O godz. 20:40 w miejscowości Jastrzębia (gmina Lanckorona) funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali kierującego samochodem marki opel zafira w stanie nietrzeźwości – prawie 1,6 promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Dalsze czynności prowadzi jednostka policji w Wadowicach.

A już we wtorek (10.07.) około godz. 9:10 w Wadowicach na palcu Bohaterów Getta w sklepie Rossmann ujawniono sprawcę kradzieży, którzy przywłaszczył sobie perfumy w kwocie 140 zł i oddalił się ze sklepu. Dzięki monitoringowi rozpoznano sprawcę, który jest dość znany w okolicy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy