19-latek z promilami za kierownicą. Tak to się skończyło [FOTO]

Region, Zator, Na sygnale, Wiadomości, 09.07.2018 09:40, red
Całe szczęście nikt nie zginął.
19-latek z promilami za kierownicą. Tak to się skończyło [FOTO]

Jak informuje policja, w nocy z 5/6 lipca o godzinie 00.10 w Przeciszowie na ulicy Przyrębskiej doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 19 – letni mieszkaniec Przeciszowa kierując samochodem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, a następnie uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku bardzo poważnych obrażeń ciała doznał 18 – letni mieszkaniec Przeciszowa, który był pasażerem audi. Kierowca pojazdu doznał urazu ręki, natomiast dwoje pasażerów, siedzących z tyłu pojazdu nie doznało obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że miał w organizmie 0,31 promila alkoholu, czyli stan po użyciu alkoholu.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy