Wyjeżdżasz na wakacje? Wpadnij do ALGET po akcesoria mobile!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.07.2018 09:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wyjeżdżasz na wakacje? Wpadnij do ALGET po akcesoria mobile!

Początkiem lipca rozpoczął się na dobre sezon urlopowy. Wielu z nas wyjeżdżając na wymarzone wakacje kupuje wszystko na ostatnią chwilę, a zdarzają się i tacy, którzy zamawiają potrzebne rzeczy w Internecie na 2 dni przed wyjazdem. Takie działanie sprawia, że zakupy często są nieprzemyślane i po powrocie z urlopu lądują w koszu lub po prostu nie docierają do nas na czas. Co zatem zrobić, aby uniknąć podobnych sytuacji?


Przede wszystkim przed wyjazdem koniecznie zrób listę potrzebnych rzeczy zachowując odpowiedni czas na ich zakup. Pamiętaj o tym, że chcąc przywieźć z wakacji coś więcej niż tylko wspomnienia i spędzić je w jak najlepszy sposób, musisz pamiętać o akcesoriach, które naprawdę się przydają!


Pierwszy przykład: jadąc samochodem w nieznaną Ci dotąd trasę „odpalasz” GPS i bez dobrej ładowarki samochodowej i uchwytu na telefon z nawigacją, podróż będzie po prostu udręką. Do tego chciałbyś posłuchać ulubionej muzyki, a Twój samochód nie posiada radio z modułem Bluetooth, a nawet wyjścia AUX – powinieneś zaopatrzyć się zatem w transmiter FM.


Drugim przykładem jest ochrona samego telefonu. Odpowiednie etui + szkło hartowane to dzisiaj absolutny „must have”, tym bardziej podczas wyjazdów, gdzie Twój smartfon narażony jest szczególnie na wiele niebezpieczeństw.


Jeżeli jesteś natomiast osobą, która nawet podczas wakacji znajdzie chęć i motywację aby pobiegać, przydadzą Ci się zapewne bezprzewodowe słuchawki lub sportowa saszetka na najpotrzebniejsze rzeczy.


Dla amatorów fotografii, szczególnie robienia zdjęć telefonem polecamy Kijek „Mini Selfie”, który zmieści się w każdej torebce, a nawet kieszeni! Dlatego…

Pakując się na wakacje, nie zapomnij o tym co naprawdę Ci się przyda. Wpadnij do nas i zaopatrz się w najlepsze akcesoria mobile firmy ROCK space!


Albo kliknij i sprawdź co jeszcze mamy w ofercie

Produkty marki ROCK SPACE kupisz w Andrychowie w Inkubatorze Przedsiębiorczości (budynek Urzędu Pracy) przy ulicy Starowiejskiej 22B, biuro nr. 226.

Każda osoba, która do 15 lipca odwiedzi nas i dokona dowolnego zakupu otrzyma 10% rabatu. Przy zakupie wystarczy podać jedynie hasło: MamNewsa
Pełna oferta sklepu https://www.alget.pl

Allegrohttp://bit.ly/algetallegro

Facebookhttps://www.facebook.com/algetpl/

YouTubehttp://bit.ly/aletYouTube


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy