Kolejny wypadek na Sobieskiego

, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2018 10:30, red
Kolejny wypadek na Sobieskiego

Jak informuje policja, w środę (6.06) o godzinie 21.40 w Kętach na ulicy Sobieskiego w pobliżu skrzyżowania z ulicą Spacerową, doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 27 – letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki VW Passat zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Skoda, którym kierowała 48 – letnia mieszkanka gminy Kęty.

Aby wydostać kierującą z pojazdu strażacy użyli specjalistycznego sprzętu. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili, że doznała urazu ręki oraz ogólnych potłuczeń.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

To już kolejny wypadek w ostatnim czasie na tej ulicy. Wcześniej potężna kraksa na ul. Sobieskiego miała miejsce 30 kwietnia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy