Kilka kolizji na drogach powiatu wadowickiego

Region, Wadowice, Andrychów, Na sygnale, Wiadomości, 07.08.2018 14:00, PG
Kilka kolizji na drogach powiatu wadowickiego

W poniedziałek (06.08.) w Wadowicach na os. pod Skarpą około godz. 08:00 kobieta kierująca samochodem marki chrysler w trakcie włączania się do ruchu,wykonując manewr cofania, najechała na prawidłowo jadący samochód citroen, po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach.

Po godz. 10:00 we Frydrychowicach na ul. Spacerowej doszło do zderzenia się lusterkami bocznymi poruszających się w przeciwnych kierunkach pojazdów suzuki swift oraz toyota avensis. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W Wadowicach na ul. Poprzecznej około godz. 21:30 kierujący motocyklem derbi senda podczas wyprzedzania z prawej strony nie udzielił pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie, który kierował renault clio doprowadzając do zderzenia bocznego pojazdu.

Z kolei we wtorek (07.08.) około 6:00 rano na ul. Radwany w Witanowicach dwie kobiety kierujące pojazdami renault megan oraz opel astra, które podczas wykonywania manewru wymijania nie zachowały należytej ostrożności doprowadziły do zderzenia pojazdów. Obie kierujące trzeźwe i pouczone przez policję.

Natomiast w Spytkowicach na ul. Wiślanej przed godz. 7:00 kierujący samochodem renault clio nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego najechał na bok samochodu mercedes sprinter, którego kierujący w tym czasie wykonywał manewr skrętu w lewo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy