Indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.08.2018 12:00, PG
Zajęcia w Andrychowie, Pisarzowicach, Oświęcimiu i Zatorze.
Indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach

Muzyka jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Informacje dotyczące pozytywnego wpływu muzyki na rozwój oraz zdrowie odnajdujemy już w Starożytności. Platon twierdził, że rytm i harmonia wpływa na piękno duszy i ciała. O wpływie muzyki na rozwój dzieci pisał również w swoich dziełach Jan Amos Komeński w XVI wieku, mówiąc, że słuchanie muzyki i nauka łatwych piosenek kształtuje usposobienie dziecka.

Obecnie edukacja muzyczna jest bardzo zaniedbywana – niewielka ilość muzyki w szkołach powoduje zanik kultury, wrażliwości, czy estetyki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży Agencja Artystyczna All Music zaprasza na INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA INSTRUMENTACH takich jak: pianino, keyboard, gitara (elektryczna, klasyczna, basowa), skrzypce, instrumenty dęte oraz LEKCJE ŚPIEWU.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę nauczycieli, a nauka przebiega w bezstresowej atmosferze. Należy pamiętać, że zajęcia te mają wpływ na poprawę koncentracji, uczą logicznego myślenia oraz poszerzają wiedzę muzyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu oraz +48 606 590 325 oraz pisząc na adres e-mail: [email protected].

Najniższe ceny !!!

Miejsca zajęć:

1. Oświęcim ul. Dąbrowskiego 70

2. Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach

3. Andrychów ul. Starowiejska 22b (budynek UP)

4. Zator, Plac Kościuszki 7 (dom parafialny)


Zadbaj o wartościowy rozwój swojego dziecka.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy