Posłowie i burmistrzowie zarabiają za dużo? [SONDA]

Region, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 11.04.2018 18:15, DK
Posłowie i burmistrzowie zarabiają za dużo? [SONDA]
Na przełomie roku członkowie rządu PiS otrzymali po 60-70 tys. zł nagrody każdy. Ta ujawniona przed media sprawa zbulwersowała Polaków. Notowania PiS zaczęły nagle gwałtownie spadać.

W odpowiedzi prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział obniżenie o 20% uposażeń posłów, a także wójtów czy burmistrzów, którzy obecnie zarabiają zwykle ok. 12-13 tys. zł brutto miesięcznie. Natomiast ci co nagrody wzięli - muszą je oddać.

Co sądzą na ten temat mieszkańcy. Zobaczcie naszą nową sondę uliczną z Andrychowa.






A takie nagrody dostali członkowie rządu.



źródło: twitter

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 12.04.2018 07:54

"A taka panie senator Adres z Prawa i Sprawiedliwości wzięła 600 tyś na podróże do USA - gdzie mieszka Bezczelność senator Anders" .............................. "Senator PiS krytycznie odniosła się do zarzutów jakoby podróżowała prywatnie za publiczne pieniądze. – Ci, którzy mówią, że jadę do Stanów, żeby się zobaczyć z rodziną, to niech spojrzą na mapę Stanów Zjednoczonych. Mój syn służy w armii w stanie Kentucky, dom jest w Bostonie, a wizyta w stanie Nevada – jedna ze złożonych w ostatnim czasie – odbyła się cztery tysiące kilometrów od domu" .................................... Bezczelność Totalnych nie zna granic ale żeby się nie znać na mapie ? ....................... Co do Bezczelności to może przypomnijmy politykę ...... "zaciskania pasa" ......... "Według danych, do których dotarli dziennikarze, rząd Platformy Obywatelskiej na nagrody w resortach i kancelarii premiera w latach 2008 - 2012 wydał........ 470 mln złotych".................."Tyle podatnicy - a więc każdy z nas! - zapłacili za" ??? no właśnie za co ??? ................"To bezczelność, czy zwykła buta?"..................

barte, 12.04.2018 07:28

A taka panie senator Adres z Prawa i Sprawiedliwości wzięła 600 tyś na podróże do USA - gdzie mieszka Bezczelność senator Anders. Wylatała 600 tysięcy i jeszcze ma pretensje! Bezczelność senator Anders. Wylatała 600 tysięcy i jeszcze ma pretensje! 611 tysięcy i 625 złotych. Tyle podatnicy - a więc każdy z nas! - zapłacili za wygodę senator Anny Marii Anders. Tyle pani senator wylatała za nasze podczas swych licznych podróży. Gdy Fakt ujawnił te bulwersujące praktyki,wybuchł skandal. Wydawało się, że senator Anders przeprosi i ograniczy te bajońskie wydatki - wyciągane wprost z kieszeni ciężko pracujących Polek i Polaków. Nic z tego. Bezczelność Anny Marii Anders zadziwia. A w jej słowa aż trudno uwierzyć... To bezczelność, czy zwykła buta?! Senator Anders uważa, że horrendalnie drogie loty, za które nie płaci ze swojej kieszeni, jej się należą. Z jej słów wynika, że poniżej jej godności jest latanie zwykłą klasą ekonomiczną, ze zwykłymi ludźmi, którzy płacą za bilety z własnych ciężko zarobionych pieniędzy. Anna Maria Anders płaci pieniędzmi podatników i uważa, że jej miejsce jest w wielokrotnie droższej klasie biznes, gdzie dostępne są rozmaite wygody i dodatkowe usługi. - Mam 67 lat i uważam, że bardzo dobrze wyglądam - mówiła wyraźnie zdenerwowana Anders dziennikarzowi TVN24. - Ale mam swój wiek. Ja nie będę latała klasą turystyczną i wracała na senat - dodała bezczelnie.

`, 11.04.2018 20:10

"Pisowcy krytykowali poeowcow za premie a teraz robia dokladnie to samo" ................ Czyli "peowcy" oddali premię na cele charytatywne i obniżyli swoje uposażenie o 20% ??? ........................ Ech Psikuta Psikuta :-)

`, 11.04.2018 20:08

Psikuta ...... Jakbym był bezmózgim trollem to bym napisał coś w stylu .... "mafii co sie zwie caritas"

rafi, 11.04.2018 19:27

Niemczyk pisowcy dali sobie premie czyli robia to samo co zlodzieje poeowcya teraz niby chca oddac mafii co sie zwie caritas,jakim prawem pieniądze podatnikow chca dac czarnuchom.

rafi, 11.04.2018 19:24

Pisowcy krytykowali poeowcow za premie a teraz robia dokladnie to samo jednych i drugich wydupcyc z sejmu a emerytowany kaczynski z macierewiczem osmieszaja sie wzajemnie.

miastoandrychow, 11.04.2018 18:31

Przy obecnych temperaturach, powinien być wprowadzony całkowity zakaz opalania węglem i drewnem oraz spalania gałęzi w ogrodach. Powyżej +15 stopni radni powinni uchwalić całkowity zakaz palenia węglem i drewnem i nie można tu się zasłaniać biedą. Mamy najwyższy na świecie wskaźnik wzrostu umieralności na raka płuc i to smog jest jego główną przyczyną. Zanieczyszczone powietrze przenika przez łożysko do płodu matki i już te nienarodzone dzieci są podtruwane !

zandrychowa, 11.04.2018 17:43

To caritas wypłacał pisowcom nagrody ?

igor102, 11.04.2018 17:31

Hyży Ruj z mafią nie przyznawali sobie nagród...oni nieporównywalnie większe pieniądze po prostu kradli ...taka tam subtelna różnica ;-))) a słowo Caritas nie wchodzi na klawiaturze piszącego ten artykół ;-)