Konkurs z mamNewsa.pl na Dzień Kobiet. [AKTUALIZACJA]

Region, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Zator, MAGAZYN, Wiadomości, 07.03.2018 10:50, PG
Atrakcyjne nagrody czekają!
Konkurs z mamNewsa.pl na Dzień Kobiet. [AKTUALIZACJA]

Wielki krokami zbliża się święto naszych Pań czyli 8 marca – Dzień Kobiet.

Jak co roku, wraz partnerami przygotowaliśmy dla naszych Czytelników wyjątkowy konkurs z nagrodami. Tym razem mamy dla Was 3 sztuki przepięknej bielizny ufundowanej przez sklep Lorin oraz dwa vouchery do Klubu iFitt (każdy voucher to cztery wejścia). Jest o co walczyć!

Konkurs dedykowany jest do mężczyzn, którzy będą mogli obdarować naszymi nagrodami swoje ukochane kobiety.

Co trzeba zrobić aby wygrać?

Odpowiedzieć na pytanie: Co najbardziej kochasz w bliskiej Twemu sercu kobiecie? (żonie, narzeczonej, dziewczynie, partnerce, mamie, siostrze, babci, koleżance, przyjaciółce, szefowej)

Odpowiedzi należy przesyłać adres: [email protected]

Mail musi zawierać odpowiedź na powyższe pytanie, nazwę miejscowości, telefon, imię i nazwisko zgłaszającego, oraz dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)".

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (06.03.) do godziny 24:00 a już dzień później skontaktujemy się z autorami 5 najlepszych odpowiedzi.

Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Zapraszamy do udziału!


AKTUALIZACJA 07.03.2018


Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za tak liczne i cudowne wiadomości! Spośród setki zgłoszeń wybraliśmy te najciekawsze i najbardziej kreatywne. Zwycięzcom gratulujemy! W najbliższych dniach skontaktujemy się z Wami w sprawie odebrania nagród.

Zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

Zwycięzcy konkursu na Dzień Kobiet 2018:

- Mirosław Kierpiec, Roczyny

- Mariusz Rybka, Andrychów

- Arkadiusz Michalik, Wadowice

-Tomasz Cieślak, Andrychów

- Stanisław Bury, Wadowice


Partnerami akcji byli:

Stroje kapielowe LORIN
Klub Fitness iFitt

XXX

A w czwartek (08.03.) tradycyjnie już dziennikarze mamNewsa.pl podarują Paniom 300 przepięknych kwiatów z okazji ich święta. Będziemy w Andrychowie, w Kętach i w Wadowicach!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy