Coraz lepsze warunki na drogach, ale kolizji i tak nie brakuje

Region, Wadowice, Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Na sygnale, Wiadomości, 05.03.2018 10:34, red
Poprawia się pogoda i warunki na drogach
Coraz lepsze warunki na drogach, ale kolizji i tak nie brakuje
Jak informują synoptycy, w najbliższych dniach w dzień temperatura ma być "na plusie", a w nocy lekko na minusie. Okresowo mogą występować opady marznące

- Prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu powodującego gołoledź - informują synoptycy z IMGW Kraków.

Dlatego policjanci jak zwykle apelują o ostrożną jazdę. Tylko w poniedziałek (5.03) rano na terenie powiatu wadowickiego doszło do trzech kolizji: w Brzeźnicy w rejonie skrętu na Wadowice, w Andrychowie na ulicy Beskidzkiej oraz w Barwałdzie. Nikomu nic się nie stało.

Z kolei przez weekend - jak informuje policja - na terenie powiatu wadowickiego doszło do 10 kolizji: w Wadowicach na ulicy Mickiewicza, dwie w Kalwarii Zebrzydowskiej, w Brodach, w Zebrzydowicach, w Przytkowicach, w Izdebniku, w Andrychowie na placu Mickiewicza, w Choczni oraz w Zawadce.

- Nikomu nic poważnego się nie stało. Na szczęście obyło się bez wypadków drogowych - informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik PP Wadowice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

STS, 05.03.2018 10:51

Kolizje spowodowane najczęściej przez siedzenie komuś na zderzaku niezależnie od prędkości i warunków drogowych. Druga przyczyna, to zajmowanie się telefonem komórkowym. Odrobina rozsądku, abs nie zawsze sobie poradzi z odległością.