Konkurs na Walentynki z firmą Lorin [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 13.02.2019 17:00,
Konkurs na Walentynki z firmą Lorin [AKTUALIZACJA]

Do wygrania damska bielizna (2 sztuki) z kolekcji EXCELLENT BEAUTY firmy Lorin.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co najbardziej kochasz w bliskiej Twemu sercu osobie? (żonie, narzeczonej, dziewczynie, partnerce, przyjaciółce, szefowej :)

Odpowiedzi należy przesyłać adres: [email protected]

Mail musi zawierać odpowiedź na powyższe pytanie, numer telefonu, imię i nazwisko zgłaszającego.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu. Dwie najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi, zostaną nagrodzone.

Na odpowiedzi czekamy do północy z nocy 13/14 lutego. Rano wybierzemy autorów najciekawszych odpowiedzi, poinformujemy kto wygrał i jeszcze jutro będzie można odebrać nagrodę w naszej redakcji w Andrychowie.

Nagrodę ufundowała firma Lorin.

AKTUALIZACJA 14.12.2019: Dziękujemy za zgłoszenia, a było ich mnóstwo. Nagrody zdobyli pan Kamil i pan Seweryn. Skontaktowaliśmy się już z zainteresowanymi, aby uzgodnić sposób odbioru nagrody.


Szukasz idealnego prezentu na Walentynki? Wejdź na sklep.excellentbeauty.pl

Zapraszamy też na stronę internetową: sklep.lorin.eu

I do sklepu stacjonarnego Lorin: Andrychów, ul. Legionów 3aZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy