Poszukiwany 34-latek wpadł z narkotykami

, Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2019 15:44, red
Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w Andrychowie zatrzymali 34-latka, który jak się okazało był poszukiwany do rocznej odsiadki. Na dodatek znaleziono przy nim narkotyki.
Poszukiwany 34-latek wpadł z narkotykami

Jak informuje policja, wczoraj po północy na ul. Krakowskiej w Andrychowie policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się niespokojnie. Funkcjonariusze podjęli interwencję.

"Po sprawdzeniu danych 34-letniego mężczyzny w policyjnej bazie okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. W trakcie dalszych czynności mundurowi znaleźli przy nim narkotyki (ponad 35 gramów). Wstępne badanie testerem policyjnym wykazało, że jest to amfetamina. Jeszcze przed osadzeniem w Zakładzie Karnym mieszkaniec Andrychowa usłyszał zatem zarzut posiadania środków odurzających (za co grozi kara do 3 lat więzienia)." - czytamy w policyjnym komunikacie.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 14.02.2019 08:11

Od jakiegoś czasu zauważyłam że andrychowskim dilerom nie wiedzie się najlepiej a to za sprawą Andrychowskiej Policji której nalezą się podziękowania.

maria, 14.02.2019 08:06

Duże brawa dla Policji w Andrychowie