Andrychów po wyborach. Komentarze mieszkańców

Region, Andrychów, MAGAZYN, Wiadomości, 05.11.2018 19:43, DK
Zobaczcie sondę przeprowadzoną na andrychowskich ulicach.
Andrychów po wyborach. Komentarze mieszkańców
Wreszcie koniec tego przedwyborczego zamieszania. W niedzielę (4.11) mieszkańcy zdecydowali, że Tomasz Żak pozostanie burmistrzem Andrychowa na kolejnych 5 l;at. Zdobył 63% głosów. Były już komentarze kandydatów, a teraz pora na opinie mieszkańców.

Zobaczcie.




Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 06.11.2018 18:24

REDAKTOR zmuszą do odpowiedzi i narusza prawo 1:13

`, 06.11.2018 09:06

"obrobił się przed pisowską inwazją" ............... Ciebie Psikuta ktoś "obrobił" z rozumu :-0

tomacik, 06.11.2018 08:43

@arystokrata. Burmistrz Pietras miał 5 radnych i dał radę. Nie martw się o Pana Żaka. Wie co robić

taranczako, 06.11.2018 07:32

podobno od 2010 roku miastem rządzi tzw. legia cudzoziemska i dobrze ze będzie jej większa kontrola w RM i na plan pierwszy zaczną być wysuwane palące sprawy społeczne z którymi od 8 lat nie poradziła sobie

zandrychowa, 06.11.2018 06:59

Fajnie że Andrychów obrobił się przed pisowską inwazją. Co do rozdawania kart przez przegranych Kubienia i Kobiuelusa - to co będą teraz głosować przeciwko inwestycjom?

Arystokrata, 05.11.2018 22:24

Najzabawniejszy jest fakt, że pomimo przegranych wyborów przez Panów Kubienia oraz Kobielusa to tak naprawdę ONI oraz Radni ich frakcji będą wspólnie "rozdawali karty" w Gminie Andrychów :) Co ciekawe "3-cia" kadencja burmistrza Żaka już została okrzyknięta "marionetkową". Ale jak inaczej można ją nazwać skoro teraz Pan burmistrz musi zatańczyć tak jak mu zagra demokratycznie wybrana większość? :) Życzymy udanych baletów!

taranczako, 05.11.2018 21:03

No prosze jak za rzadow pisu demokracja sie rozwija wolno nam wybierac kogo chcemy