Tylko u nas. Krzysztof Kubień komentuje przegrane wybory

Region, Andrychów, Polityka, Wiadomości, 05.11.2018 12:00, PG
Komentarz Krzysztofa Kubienia po przegranych wyborach na burmistrza Andrychowa.
Tylko u nas. Krzysztof Kubień komentuje przegrane wybory
Drugą turę wyborów samorządowych w gminie Andrychów wygrał Tomasz Żak (Nasza Gmina Andrychów) z wynikiem 10276 gł. (63,01%.), natomiast Krzysztof Kubień (PiS) - 6033 gł. (36,99%) okazał się przegranym tych wyborów ale nie do końca…

Warto bowiem zaznaczyć, że w najbliższej 5-letniej kadencji większość w Radzie Miejskiej posiada opozycja: 9 radnych ma PiS i 3 radnych komitet „Kobielus 2018”. Tomasz Żak wprowadził do Rady 9 radnych.

Zobaczcie komentarz Krzysztofa Kubienia:


A tak cieszył się sztab Tomasza Żaka w noc wyborczą i tak T. Żak komentował zwycięstwo.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 10.11.2018 12:35

Psikuta ale ty jesteś ..cenzura.. !!! ...... skoro twoja "firma" wygrała przetarg to rób co obiecałeś i pod czym się podpisałeś a nie oczekuj że firmy które odpadły z "przetargu" będą działały za ciebie !!!

",,**,,", 10.11.2018 11:00

Jak to pieknie mowiles zrobisz wszystko bo pisiorow masz i w powiecie i w województwie. Wiec dzialaj, start i do roboty. Tylko sie nie rób czerwony jak indyk jesli się okaze ze byly to puste słowa!!!!!!!

",,**,,", 10.11.2018 10:57

Kubien czekamy na całodobową opiekę medyczną od marca 2019roku. Obiecywales to w ulotce oplaconej z komitetu wyborczego pis, czyli z kasy podatników!!!! Zostaly ci 3miesiace i 2.5tygodnia!!!!! Start i do roboty!!!!

Keson, 08.11.2018 07:52

Panie Żak zrobić postulat Kobielusa - Całodobowa opieka medyczna i wywalić na to milion później jakiś postulat Kubienia naprzykład jakiś mostek i SPRAWDZIĆ jak gawiedź będzie głosować nagrać to i mieć dowód na nastepne wybory

tomacik, 06.11.2018 05:25

Już się tego czytać nie da. Już po wyborach A tu dalej pomyje i bzdury

martynowski, 05.11.2018 23:24

Rzycan żakolandia ma mniejszość w radzie wiesz o tym? Hahaha jak mi przykro nikt was nie lubi :P

Rzycan, 05.11.2018 22:22

@nietakszybko, nie kłam... nie nauczyliście się że to nic nie daje? Porażka musi boleć, ale trzeba trochę godności i honoru zachować.

nietakszybko, 05.11.2018 21:45

"Najbardziej boli mnie to że zakolandia już gada że będzie namawiać do zablokowania każdego pomysłu przywrócenia opieki nocnej i świątecznej. Ale wstyd. " Żaden wstyd tylko styl działania zakolandii.

nietakszybko, 05.11.2018 21:44

według Władysława z wyrokiem za pomawianie Kubień ma realizować obietncie mimo że przegrał wybory. To tak jakby kazać realizować obietnice PO czy SLD chociaż rządzi PiS. Za to ten sam Władysław nie ma żadnych problemów że Żak nie zrealizował obietnic chociaż rządzi jako burmistrz 8 lat.

gregory, 05.11.2018 21:36

Najbardziej boli mnie to że zakolandia już gada że będzie namawiać do zablokowania każdego pomysłu przwrócenia opieki nocnej i świątecznej. Ale wstyd.

gregory, 05.11.2018 21:34

Panie Władysławie. to były obietnice gdyby został burmistrzem. Tyle lat chce pan miec wielkie wpływy a nie starcza panu inteligencji czy wiedzy żeby to zrozumieć? Wygrał Pan Żak, jego ulotkę mamy i jego będziemy rozliczać. Z blokowania przywrócenia opieki nocnej albo przyłączenia się do tego pomysłu po reflekcji także. Albo dobrze albo źle.

",,**,,", 05.11.2018 20:42

Kubien czekamy na całodobową opiekę medyczną od marca,obiecywales to w ulotce oplaconej z komitetu wyborczego pis,czyli z kasy podatników. Zostaly Ci 3miesiace i 3tygodnie. Start i do roboty!!!!!!!

Keson, 05.11.2018 19:45

SIAD hahahahhahaa

barte, 05.11.2018 17:50

Co to wizualizacji to Żak przynajmniej je ma i cześc z nich realizuje.Tak jest w życiu -nie wszystko się udaje ale trzeba próbować.Kubień czy Kobielus to nic nie mieli do zaproponowania -nawet wizualizacji

barte, 05.11.2018 17:48

Spodziewałem się że Żak wygra wybory ale nie sądziłem że tak okrutnie znokautuje Kubienia

zdzislaw, 05.11.2018 15:26

Panie Krzysztofie. Niech Pan pilnuje Żaka i działa dalej dla Andrychowa. Takich ludzi nam potrzeba.

obserwator2012, 05.11.2018 15:07

Panie Kubień technika jest dostępna dla każdego i Pan mógł tez sobie zrobić wirtualizacje jaki tylko by można wymyślić, ale z tą pokorą to Pan przesadził.tak wygląda prawdziwa DEMOKRACJA niech się pańska partia uczy od nas od zwykłych ludzi-kto ich nie słucha ten traci.

starymoher, 05.11.2018 14:19

A jakie to ma znaczenie kto będzie,Burmistrzem,radnym etc.Budżet gminy od tego nie wzrośnie o złotówke.Jedyna różnica, to czy będą msze na placach centralnych,czy nie Dożynki będą ze mszą św. czy genderowe itp.W Andrychowie zostanie po staremu,ale za to w Wadowicach.......