Tradycyjne spotkanie opłatkowe uczniów ZDZ [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.12.2018 12:45, PG
We wtorek (18.12.) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie Zakład Doskonalenia Zawodowego, jak co roku, zorganizował tradycyjne spotkanie świąteczne.
Tradycyjne spotkanie opłatkowe uczniów ZDZ [FOTO]

Podczas imprezy, którą prowadziła dyrektor Zofia Wanat, na scenie pojawiło się wielu uzdolnionych uczniów z placówek ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty. Występy wokalne i artystyczne wprawiły publiczność w świąteczny nastrój. A na wydarzenie przybyli tacy goście jak: małopolski wicekurator oświaty Halina Cimer, wicestarosta wadowicki Beata Smolec, wiceprzewodniczące Rady Miejskiej w Andrychowie Dorota Magiera i Alicja Studniarz a także komendant komisariatu policji w Andrychowie podinsp. Grzegorz Mucha.

Na koniec uczniowie, nauczyciele i goście podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy