Podaj łapę! Dzień psa w gminie Kęty

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.07.2018 09:30, INFORMACJA PRASOWA
Już w niedzielę, 29 lipca, na kęckim Rynku aż zaroi się od atrakcji, przygotowanych z myślą o imprezie Podaj łapę! Dzień psa w gminie Kęty.
Podaj łapę! Dzień psa w gminie Kęty

Podczas wydarzenia zaprezentują się m.in. psi ratownicy wraz z opiekunami, wykładowcy i uczniowie szkoły tresury, wolontariusze Fundacji Psia Ekipa, studio psiej urody i wielu, wielu innych. A wszystko to w szczytnym celu – promocji adopcji bezdomnych zwierząt i pomocy podopiecznym Fundacji Psia Ekipa z Bielska-Białej oraz Schronisku OTOZ Animals w Oświęcimiu, które w czerwcu ucierpiało na skutek gwałtownej ulewy.

- Każdy, kto podczas imprezy odwiedzi nasz Rynek, będzie mógł przekazać karmę, koce, ręczniki i pościel (przedmioty mogą być używane!) czy też środki czystości. W zamian oferujemy bezpłatne 5-minutowe porady weterynaryjne, pokazy groomerskie (psia uroda), spotkanie z behawiorystą i trenerem, pokazy tresury i psiego posłuszeństwa, animacje dla dzieci, malowanie buziek, psioekipowe tatuaże oraz kiermasz gadżetów - informują organizatorzy.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie!

>>> Dołącz do wydarzenia na FB i dowiedz się więcej <<<

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie organizatorów – pracowników Wydziału Rozwoju UG Kęty, a przede wszystkim licznych partnerów wydarzenia:

Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów imprezy:

którzy przekażą karmę, akcesoria czy też zabawki dla zwierząt.

Specjalny upominek dla oświęcimskiego schroniska i fundacji Psia Ekipa wręczy również Burmistrz Gminy Kęty.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wraz z czworonożnymi przyjaciółmi!


Podaj łapę! Dzień psa w gminie Kęty

Rynek w Kętach, 29 lipca 2018 r., 15:00-18:00.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy