Na ulicach można spotkać wolontariuszy WOŚP

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.01.2020 10:40, PG
W naszym regionie przygotowano także licytacje i koncerty.
Na ulicach można spotkać wolontariuszy WOŚP

W niedzielę (12.01.) z samego rana ruszył 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierane są pieniądze na nowoczesny sprzęt ratujący życie dzieciom potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Akcję wspierać można w różny sposób. Przede wszystkim na ulicach także naszego regionu można spotkać wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do puszek. Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.

Można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na stronie WOŚP. Wszystkie formy pomocy można znaleźć na stronie WOŚP: link

W naszym regionie przygotowano także licytacje i koncerty: Finał WOŚP w regionie [HARMONOGRAM]Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy