Remontu Strefowej na razie nie będzie

, Gospodarka, Wiadomości, 18.08.2019 17:15, PG
Mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość.
Remontu Strefowej na razie nie będzie

Ulica Strefowa łącząca Białą Drogę z Batorego w Andrychowie jest istną ruiną. Zwłaszcza w okolicy ogródków działkowych i dwóch zakładów produkcyjnych: Wosany i Pawbolu.

Od dawna obiecywanego przetargu na pewno nie będzie ani w tym, ani w przyszłym roku. Obecnie prowadzone są prace projektowe nad tą drogą i mogą potrwać nawet do końca przyszłego roku. Magistrat rozmawia też z okolicznymi firmami w sprawie współpracy przy remoncie.

Codziennie tą trasą do pracy w zakładach udaje się kilkaset osób. Kierowcy jeśli nie chcąc uszkodzić sobie samochodów starają się omijać wielkie dziury. Niestety i to jest coraz trudniejsze. Nie łatwo mają też piesi. Chwila nieuwagi i można się wywrócić.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 21.08.2019 04:47

a po co remontować lepiej sprzedać ze strefą

kyfy, 18.08.2019 22:15

Jaki inwestor zainteresuje się kupnem działek w strefie ekonomicznej z taką infrastrukturą ? Zdjęcia mówią wszystko. Nie ma pana !