Beskid Andrychów w niczym nie przypomina zespołu z
analogicznego okresu w ubiegłym roku, gdy ekipa notowała porażki.
Obecnie zespół z Andrychowa jest wiceliderem ustępujący rezerwom
Cracovii jedynie bilansem bramkowym.
Do Andrychowa przyjechała Pcimianka
z nowym trenerem Marcinem Sadką, który w swoim CV ma jeden mecz na
koncie jako trener w ekstraklasie (Cracovia).
Andrychowianie po bramkach
Tylka i Koima wygrali 2-0.
Beskid zagrał w składzie:Adrian Czaplak -
Michał Tylek, Tomasz Sanok, Dariusz Kapera, Tomasz
Moskała - Patryk Koim (84 Adrian Ostrowski), Mariusz Sobala, Filip
Kasiński, Ołeksandr Łozniak, Patryk Mendela (90 Daniel Budka) - Artur
Różycki (89 Artur Mizera).
Największa niespodziankę w IV lidze sprawił
beniaminek Strażak Rajsko, który zremisował bezbramkowo z niedawnym
trzecioligowcem MKS Trzebinia.
IV LIGA - KOLEJKA 2 | |||
2019-08-21 17:00 | Sokół Kocmyrzów Baranówka | Węgrzcanka Węgrzce Wielkie | |
2019-08-15 17:00 | Czarni Staniątki | Unia Oświęcim 3-2 | |
2019-08-15 17:00 | Strażak Rajsko | MKS Trzebinia 0-0 | |
2019-08-21 17:03 | Skawinka Skawina | Słomniczanka Słomniki | |
2019-08-15 12:00 | Cracovia II | Orzeł Ryczów 3-0 | |
2019-08-15 11:00 | Clepardia Kraków | LKS Jawiszowice 2-4 | |
2019-08-14 17:30 | Wiślanie Jaśkowice | Dalin Myślenice 1-0 | |
2019-08-14 17:30 | Wisła II Kraków | Orzeł Piaski Wielkie 1-0 | |
2019-08-14 17:30 | Beskid Andrychów | Pcimianka Pcim 2-0 |
Wydarzeniem w klasie okręgowej były derby powiatu
suskiego, w których Garbarz rozbił Babią Górę 4-2. Strzelecką formą
zaimponowały ekipy z Nowej Wsi i Chełmka, które swoim rywalom
zaaplikowały odpowiednio osiem i siedem bramek.
V LIGA - KOLEJKA 2 | |||
2019-08-15 17:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | Nadwiślanin Gromiec 3-1 | |
2019-08-15 17:00 | Halniak Maków Podhalański | Zatorzanka Zator 0-2 | |
2019-08-15 17:00 | LKS Gorzów | MKS Libiąż 0-4 | |
2019-08-15 17:00 | Garbarz Zembrzyce | Babia Góra Sucha Beskidzka 4-2 | |
2019-08-15 17:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | KS Chełmek 0-7 | |
2019-08-15 14:00 | Victoria 1918 Jaworzno | Brzezina Osiek 1-1 | |
2019-08-15 11:00 | Arka Babice | Tempo Białka 1-2 | |
2019-08-14 17:00 | LKS Żarki | Niwa Nowa Wieś 1-8 |
W wadowickiej klasie A sezon zapowiada się arcyciekawie. Do faworytów z
Wadowic i Przytkowic dołączył Orzeł Wieprz i Huragan Inwałd, które na
początku rozgrywek imponują formą strzelecką. Kolejne emocje już w
najbliższy weekend.
KLASA A WADOWICE - KOLEJKA 2 | |||
2019-08-15 17:00 | Halniak Targanice | 2:2 | Wisła Łączany |
2019-08-15 17:00 | Korona Skawinki | 1:4 | Nadwiślanka Brzeźnica |
2019-08-15 17:00 | Orzeł Wieprz | 7:1 | Dąb Paszkówka |
2019-08-15 17:00 | Burza Roczyny | 3:0 | BCS Zawoja |
2019-08-15 17:00 | Sokół Przytkowice | 4:2 | Naroże Juszczyn |
2019-08-15 14:00 | Skawa Wadowice | 5:0 | Żuraw Krzeszów |
2019-08-15 11:00 | Błyskawica Marcówka | 2:7 | Huragan Inwałd |
2019-08-15 11:00 | Astra Spytkowice | 2:1 | Jałowiec Stryszawa |
Brak komentarzy